Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

За Jackson-a (Kevin Bond) оня ден като бех в RF едно момче дойде и го отмъкна (докато си зяпках Demmelition King-a, и си плямпахме с единия продавач за 7 струнния сигничър на Кристиян от Fear Factory) , ама буквално го отмъкна (да не би да си ти, фе мен? -Лудница е тази метла да знаеш ! ) А честито! :wacko:

 

P.S. Ако не се лъжа вече не ги правят тези така че още по-лудница!

 

P.P.S. Адаптера е SD Hot Rails май , ако не тогава юни ...

Редактирано от ke3jackson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)
^, нямаше ли комбо Калкулатор? :)

Шегувам се, изглежда готино! С колко инча говорител е ? Как звучи ?

:D Говорителят е 12 инча. За моите уши звучи екстра! ;)

Редактирано от Dawnfall
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисе честито човече! Таман наскоро си говорих с един приятел, че си мечтая неистово за един мюзикман - Luke, обаче ти като спомена цената и ми попари надеждите скоро за подобна придобивка :):) ... както и да е майната им на парите ти заслужаваш - със здраве да я ползваш! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Новото творение на Цецо - Zvetano -

Тук съм му спретнал едно албумче: Zvetano PRS Custom 22

Тяло - цяло парче махагон, топ-клен, гриф - пак от цяло парче махагон с индийски палисандър фретборд. Страхотна изработка ! Адаптери - custom made :punk_guitar: - 12 цилиндрични магнита на всеки, активна електроника с променлив резонансен пик (800 Hz- 4.5 kHz) ,+ 12 dB boost и 6-позиционнен пикъп селектор.

Редактирано от clock
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Visit My Website

 

утре ще пристигне в нас

но да се пофаля предварително

новото ми играчка -зверо Гарланд -

скоро кат доде и семпли менпли -

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а честито...на мода като гледам наизлизат едрите ГАРЛАНД-и с множество екстри...аз пък чакам да се разпиша с едно миньонче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а защо не споделиш с широката аудитория какви схеми дремят скрито в гарланда...и в камиончето разбира се...и много да му се радваш и да му подпушиш лампите от свирене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

схеми ли....ми че отде дъ знам :rocker:ни съм ел.тихник.....ами общо взето му расказах какво ми се иска....и той го направи , даже не спомням какво точно ми се искаше преди 2 месеца:thumbs_up:))))

по скоро симпличета да пусна кат си го зема....а иначе настъпикутийката е уникат....страхотен мазен плътен звук, от реге до много хеви го докарва:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.