Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

^ Бицев,

 

най-джобното за момента като че ли е това:

 

 

VOX Amplug AC30

 

Само че се действа на слушалки. Реално е малка спийкър симулация на AC30 на Vox, с гейн, волюм и тон, пъха се директно в китарата и оттам си вкарваш едни слушалки.

 

Не е само този. 3 модела са - AC30, Classic Rock и Metal. Аз имам Classic Rock и да ви кажа - супер якия драйв вади за такава въшка. Много готина джвъчка.

 

Поздрави!

Данио

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)
Иначе правих пролетно почистване в къщи и използвах че камионите и китарите бяха струпани на куп да ги щракна

Колекцията ми от педали доста понамаля напоследък

proletna.jpg

Колио,кажи ми тоя Лес Поул отде ти е,как се сдоби с него и на каква цена,че след няколко месеца и аз ще почна това да търся,а може би малко повече,за сега ще се уча на Шоумастера?

А за пролетното почистване,добре че си го почнал та да се нарадвам на "малката" ти колекция. :punk_guitar::thumbs_up::)

Редактирано от sw1tched
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леспола го взех от Германското представителство на фирмата. Първо под формата на спонсорство за едно турне (миналата година ) а после го откупих със стабилна остъпка ( около 50%), като горе долу за същите пари развързах стария си Гибсън, защото този ми хареса доста повече като звук. За последните 2 години смених няколко ( 5 май ), докато се спра на този, саунда му е наистина трепач :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ех,еееееех,искам го това веееееее,след 4-5 месеца,ако чуеш нещо,ориджинал ново или 2-ра обаче запазено,първо мен ме светни молим та,потенциален съм :punk_guitar:

 

п.с. Sw1chet,мерси :thumbs_up:

Редактирано от MarkKnopfler_fen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Един Jackson JS30 Dinky с Флойд Роуз :punk_guitar: Като за първа електрическа китара е супер !!!

И "Елементарна Теория На Музиката" .

s7301476.th.jpg

Редактирано от gpav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.