Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Ами незнам.Сигурно чужбина.Сега ключовете са сменени.С тях на нищо не приличаше.Вече пътува към новия си собственик :) :) :P :P

 

 

П.С.:Гибсън си е Гибсън,а СГ им е най-добрия модел!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Eто по - голямата част от китарите ми. Не ги бях снимал досега :)

 

41011524.jpg

 

пп. Перденцето отзад кърти хахах, ама само то да беше... ужасТ

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не е лош, а когато си го взимах, имах 300 кинта. Проблемът беше, че не намерих китари, точно в тоя ценови диапазон. Или бяха за по 100-150 лева, или по 500-600 и нагоре.

В интерес на истината, не съм обикалял под дърво и камък, разгледах 4-5 магазина.

Накрая го видях в Технополис. Беше 270-280 (не помня точно). Но като звук ХИЧ НЕ Е ЛОШ!

Не може да се сравнява с по - скъпите, разбира се, но си заслужаваше парите, според мен.

 

пп Какво точно си искал да кажеш в поста си, че не разбрах? Аз за класическа, с електроника, не съм чувал. Да не би да говориш за уестърн (лявата?). Такива май има с някаква електроника, ама много не разбирам от електроакустични и не знам, дали не съм се объркал.

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали трябваше да кажа, че китарата е с пиезо или с електроника, май и 2-те ги има, като гледам описанието. Ето за този говоря:

http://www.thomann.de/de/fender_cg4ce.htm

За сега съм се спрял или на него или на IBANEZ G5ECE-AM, но като дойде времето(след месец и половина-2), ще разгледам обстойно магазините в БГ мога да попадна на нещо по-така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и новата ми придобивка, с едно ОГРОМНО БЛАГОГАРЯ на колегата Slash's Snakepit :hysterical:

8906042771942452983.JPG

Само ако знаете, откога си търся тази джаджа.

Ае.....отивам да си уа-уакам наволя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто по - голямата част от китарите ми. Не ги бях снимал досега :)

 

пп. Перденцето отзад кърти хахах, ама само то да беше... ужасТ

Виждам форума на зеден план :godbless: Иначе честито на всички,всичко изглежда добре ама иначе БС рича най мн бие на очи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабинетчето под Теча е най - новата ми предобивка - 1х12 Еminence , 37.5 х 37.5 х 22, 1/3 open back.

technical = "текникъл", tech = Тек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.