Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Само 81цата е, да. Нека е фабричен LH150 и е пасивен. Аз понеже бъкел си нямам от хардуера на китарата ще я дам на Градинарски в София, пък той ще каже.

 

@LOE То ще има ли място там ?

 

 

ами най-вероятно да, провери, ако влиза батерия си ок, просто я увий в дунапрен - това е мн важно, инъче освен че ще хлопа най вероятно ще се разкачи нещо - подходящ е този, които го слагат в разни ПЦ компоненти, черен дунапрен с дебелина около 6-7 мм, но и друг ще свърши работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито, LOE!

 

Адаптерите ти са Seymour Duncan JB'59 - 7str. модел. Преди време имах същата, но я смених с Hellraiser само заради адаптерите, защото исках активни ЕМГ. Иначе с излючение на някои разлики в дизайна , китарите са едни и същи.

Да я ползваш със здраве! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами, ще може да се чуе наживо другия вторник във фенс

 

инъче планирма да правя нови парчета скоро, само дето нещо все не ми остава време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, LOE! Китарата изглежда супер, не се съмнявам и че звучи супер. И аз се точа на един Шектър, ама да видим кога... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Of course I don't understand a word you're all saying. :surprise:

 

But music is universal, and pictures of equipment are always healthy, so here goes my present configuration. I'm expecting in this week the arrival of a Vox Satchurator, a Boss WP-20G, a DL4 and a Boss Giga Delay. I'm also finishing my custom boutique Rat.

 

n1134437095_30283014_6385.jpg

 

n1134437095_30283016_8850.jpg

 

n1134437095_30195448_5092.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, LOE! Китарата изглежда супер, не се съмнявам и че звучи супер. И аз се точа на един Шектър, ама да видим кога... :music336:

 

 

Просто не може да се сравни с нищо, което съм пипал досега, а съм пипал няколко сравнително скъпи китари, направо се родих с тая китара

 

сега като се замисля колко месеца наред се точех, и ако не беше тая случайна оферта още колко месеца щях да се моткам докато взема нещо подобно :hysterical:

 

скоро ще постна и нещо ново в авторска музика, определено ме вдъхнови китарката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,колега! Тази китара винаги ми е била интересна заради тези два сингъла по средата. Да споделиш впечатления,а защо не и некое друго семпълче :)

 

Първо обаче да се почерпиш :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата придобивка Music Man Steve Morse

 

 

;) Марио :icon_shithappens:

 

Честито ....... при теб все качествени инструменти отиват :))))) Страхотна китара!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Rock forever - Благодаря колега, китарата има 11 конфигурации на пикапите и още ми е малко трудно да се оправя с нея, но на първо "слушане/усещане" е инструмент с много звукови възможности. Семпли за съжаление скоро едва ли ще мога да запиша, трябва да си закупя един см57 за целта ... но няма да е този месец, а и тъкмо да свикна на тялото на китарата че едното от ключетата на пикгарда малко ми пречи и трябва малко да си променя стилът на дясната ръка!

^ DeathZone - Роска благодаря. Някой ден трябва да се видим (по възможност на маса) и да го пробваш, мисля че много ще ти пасне на стила на свирене.

^ Kkertev - Киро я сега кажи кой музикален магазин ограби?!? :rocker: Честито, страхотни попълнения. Китарата е един път!!! :godbless:

 

;) Марио B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.