Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Хайде и аз да се похваля.

 

Днес се сдобих със KORG GT-3 guitar/bass tuner

pic0005zv0.jpg

pic0006co3.jpg

Перцето е за сравнение. :lol:

 

Плюс едни цайси евтинджоски. :)

pic0007xl4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дойде и моя ред да се изфукам.

Днес успях да си купя едно комбо Fender Frontmen 65R.(снимки още няма).

Но най-готиното е, че от магазина, отиде направо на сцена.Не ми се падна да репетирам даже.

Може би няма по-прясна техника проработила на сцена.(касовата бележка е с един час по-рано от саундчека).

П.П.А какъв дъжд го поля(буквално) после......не е истина!Но си бачка!(дано не се раздуе дървенията като изсъхне)! :) ама нали по вода му е тръгнало...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брао бе Митак, тоя Корг по-як саунд ли вади от Диджитек-а? аз знам че за дистри Digitech са най-добре...на моя яко му се кефя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брао бе Митак, тоя Корг по-як саунд ли вади от Диджитек-а? аз знам че за дистри Digitech са най-добре...на моя яко му се кефя :bravo:

Ми със слушалки гаранция повече ми харесва от GNX2,пробвах да го ръгна в ампа и не се изкефих особено,обаче за в къщи се е утепало а е голямо колкото цигарена кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам дали е за хвалене или не, ама все пак реших да взема от тия залежалите cewvin vega кабинети от динакорд

 

В магазина го пробвах с някаква глава на берингер - имайки предвид колко зле са им китарните ампове на берингер, звука ми хареса сравнително

 

Верно кабинета е доста лек, и гърба му е от доста тънка дъска :) Кофти е че главата ми още я няма за да го измъча както аз си знам.

 

Но като цяло мога да кажа че 2х12 кабинет за 160 лева не е лоша оферта, особено на фона на липсата на каквито и да е кабинети в момента в София (в фактор и РФ чакали всеки момент да пристигне стока, но този момент се проточвал от към месец), а и цените на които се очакват са от порядъка на 550 лв средно

 

Между другото кабинета е доста по голям от стандартните правоъгълни 2х12, този е квадратен и говорителите са по диагонал... на външен вид е голямо колкото... 4х10 кабинет може би

 

Ако има желаещи може да пусна някоя снимка, а семпли - като ми пристигне ампа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се сдобих с нещо такова:

 

http://images05.snimka.bg/000485096.jpg

 

Това за войната на камьончетата...писна ми да руча с тях...с такова чудо ми се върна самочувствието на китарист.Баси бях забравил колко лесно се свири с процесор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.