Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Най-новата ми китарка.

23606163684.jpg

Имам я вече от около два месеца,но токущо завърших задължителния(според мен де)ъпгрейд.

Оригиналните адаптори(които всъщност никак не са за изхвърляне :recourse: ) бяха подмненени с Seymour Duncan.Съответно Хотрейл за бридж и Супер 59 за нек.Активната електроника си стои напълно функционална но за щастие може да се изключва по всяко време и аз специално никога не я използвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

fFM65R.jpg

 

Хоп какво си купих вчера аз.Мноу мошшшно туй брееее..Бах маа му от 15 вата като стъпиш на 65 не е в полза на съседите отдолу определено <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя много джиджена! Я кажи кво има (канали, ала бала) и дали е копие на нещо известно. Също и ако не се притесняваш може и цена да кажеш, или поне на ЛС, че ми е интересно. Аа да, честито! :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ми е честита новата ламбена глава

 

 

 

:):o

Добре присъединил се :rolleyes: Да ти е честита и с кеф (сигурен съм) да се възползваш :) И да пуснеш некой семпъл, а ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, честито!

Същата решетка щеше да стои на моя амп ако не си бях харесал друга :o

 

Ей го по-възрастния брат:

SLO_front.jpg

:)

 

едит: даже със същия кабел го ползвам

Редактирано от sw1tched
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а ад ти е честита главата...аз днес свирих на Гарланда на sw1tched и се размазах...тепърва се подреждам на опашката от чакащи и накой ден и моята глава ще се появи в този раздел...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси! Ампа е най-вече копие на Пийви 5150, но не само :) Каналите са три - clean, crunch i lead, има и ревърб. Скоро ще пусна тема в изработка и ремонт, повече инфо там, евентуално и семпли, проблема е че нямам свестен микрофон :o

Цената е напълно приемлива, ако иска майстора да я обяви :)

 

sw1tched, аз пък доста се точих на черните потенциометри, като твоите, но в крайна сметка се спрях на сребристите, а кабела май ще го сменям, че ми разваля злия имидж на ампа :rolleyes:

 

Относно чакането незнам колко е по принцип, но аз си почаках доста, полвин година нейде, ама аз не съм давал и много зор де, сигурно може и по-бърже да стане. Обаче си заслужава чаканато, главата звучи зверски, само остава да се науча и да свиря (за което ще да почакам повече от 6 месеца :) ) и съм готов!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.