Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Tочно това е якото - много метал (от музикална гледна точка :thumbs_up: ) има в тая китара! Тъкмо и аз бях хвърлил поглед на същата от американско му :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма как да не се похваля ^^

скъсах първите струни през живота ми :)

па и две едновременно. При бридж адаптера се скъсаха, докато замахвах с перцето под странен ъгъл....

 

Усещам как тия дни ще се правят кавъри на Пантера

 

Да използвам момента да питам, дали се продават и еденични струни? Не ми се е налагало да питам досега. А не се очертава тия дни да излизам някъде по магазини. Така де, да знам дали да потроша и останалите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако струните са били стари не е добра идея да зимаш по отделно,защото старите ще звучат глухо,а новите звънливо (първите няколко дена) и е малко кофти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АХЕ, честито !!

като дойда в София ще ми дадеш ли да се снимам с нея ? :happy:

 

Да си свириш с кеф !!

 

Мерси :(

Нямаш проблеми за снимката (не без съответното заплащане, разбира се :rolleyes: )!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм купувал единични, но в РФ пред очите ми един пич си купи, така че явно продават и на бройка. ;)

 

Все пак, ако някой го интересува около 1.50 лв. струва 1 струна и продават само първите 3 /тънките/ Но излиза 4.50, като за 6 лева може да си вземеш 6 новички на Куийн.

 

Сега съм с 9-ки, преди бях с 11-ки, определено се усеща разликата, по-лесно ми е, но я няма болката след свирене , липсва ми ;)

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарката мачка! :surprise: Ся и някакво семпълче ако ни запишеш... Честитка!

 

Можете да чуете едно кратко и симпатично семпълче тука :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

843cf0027630958b6473cc2a15b55c43.jpg

 

:)

 

Вчера взех тази страхотна китарка от колегата Ionicle. Суперска е :)

На звук не се различава много от другата ми китара, която също е с EMG81 на бриджа. Звука на LTD-то е малко по-ясен, с по-малко ниски, но разликата не е голяма. Явно активните адаптери наистина не се влияят особено от дървото. Имам много як състейн. И най-вече - изглежда страхотно :recourse: Но нещото, което ме изуми е, че е с фабрично компенсирана интонация на нът-а!!

 

Сега остава да се науча и да свиря... :recourse:

Ехааа... много ме кефи тая форма... точно такова, саме че бас (ESP) искам да си взема :recourse: кърти просто :recourse:

Редактирано от kolega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на скоро станах щастлив собственик на две адаптерта Dimarzio -YJM на нека и DP217 на бриджа. като ми остане време ще пусна семпли.

поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера, след доста голямо забавяне пристигна новото ми ESP LTD MH-100. Вечерта смених струните, настроих флойд-роуз-а и за първи път от месеци свирих в нас, без да съм на репетиция. Китарата е просто убийствена. Има нещо в тази марка китари (: Сега остана да намеря време и желание да сменя оригиналните адаптери ESP LH-100 със Seymour Duncan Fullshred. Не че има кой знае каква нужда, но всичките ми други китари са със Seymour Duncan. Да ми е честита! Ето я:

 

ContentImage.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.