Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тоя Уошбърн ме удари в сърцето. Моля ви кажете ми модела и някъде да му видя характеристиките - в сайта такова чудо нема. С Headhunter адаптери е,предполагам? Дайте малко инфо за модела моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Уошбърн ме удари в сърцето. Моля ви кажете ми модела и някъде да му видя характеристиките - в сайта такова чудо нема. С Headhunter адаптери е,предполагам? Дайте малко инфо за модела моля.

http://proaudiomusic.com/misc/x40_washburn_guitar.htm

 

Няма ги на сайта, защото вече не се произвеждат. Иначе - като Х30, но с Флойд Роуз- тип бридж и единичен адаптер на средна позиция - Хедхънтър са :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даимбъкърче!!! ;)

 

Готин звук само че го сложих на Ибанеца

 

е на такав модел:

img10281130201.jpeg

и се убеждавам за пореден път че Ибанец не са толкова хубави китари колкото ги хфалят :hysterical::hysterical::hysterical:

 

Историята прилича на тази с Фолксвагените : Все го хвалят -а то обикновенна кола и то не кой знае какава :hysterical::hysterical::hysterical:

 

ем, пич, тоя модел точно си е дръвце :) няколко познати имат такива и трябва да ти кажа, че нито един от тях нито звучи като хората, нито има добър гриф. особено ако са правени в индонезия :) аз имам RG 7321

ibanez_rg7321.jpg

и определено е една от най-добрите китари, на които съм свирил. даже я ъпгрейднах малко с 2 DiMarzio адаптора: Evolution 7 и Blaze II Neck. направо падат глави :) съвсем скоро ще си взема и 1 такава:

APEX1BBK.png

или такава:

UV777P_BK_00_05.gif

още се колебая коя точно, но и 2-те къртят мивки, свирил съм на тях и съм впечатлен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах мааму не бях влизал тука в тая тема два месеца и кво да видя...всеки накупил айбънеци, гилдове, 30 годишни фендери, маршали лайн сиксове незнам квоси....спрете се малко ве... ше фалира държавата източихте бюджета... :hysterical:

 

коце, забраихме са уе :hysterical: аре ела на гости некой път да пийнем бира и да потестваме новата техника :hysterical: оня ден си взех и безжична система за китарата, че да не се оплитам в кабела и да се спъвам, както ставаше на всеки концерт - най-гадното на това да си бос на сцената е, че кабелът може да ти влезне м/у пръстите на крака и се маха трудно ако свириш в тоя момент :hysterical:))))))))))))))))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След доста дълги уговорки и пазарене успях да се сдобия с рядък древен ESP Explorer от времето преди Gibson да разпоредят спиране на производството на този модел от ESP. За съжаление китарата е в доста лошо състояние, като предишния собственик не е полагал никакви грижи и китарата изглежда като "пребито куче". :greenangel:

Все пак я купих и сега тепърва ще започна да я възстановявам. По-късно ще пусна и снимки, защото в момента не ми се занимава.

Става въпрос за този модел:

c399_12.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ха,добре си изглежда,честито,грифа ли е пре*бан?

Оп,"Става въпрос за този модел:",са се сетих че не е твойта..

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

G9.2tt_top.jpg

 

Току-що го домъкнах вкъщи от магазин фактор - 640лв цена като нов, при положение, че в Thomann е 400 евро ! :metalist:

 

Тепърва има да го разучавам, ама съм доста доволен от покупката :)

Редактирано от Angermeans
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

G9.2tt_top.jpg

 

Току-що го домъкнах вкъщи от магазин фактор - 640лв цена като нов, при положение, че в Thomann е 400 евро ! :metalist:

 

Тепърва има да го разучавам, ама съм доста доволен от покупката :)

 

 

Поздрави, изглежда много яко, дано също така и да звучи!!!

С ламби е нали?

Десният експрешън педал имаше някакви интересни функции при завъртане настрани.

Дай повече инфо, като го разучиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...640лв цена като нов, при положение, че в Thomann е 400 евро

 

 

Аз не разбрах... взел си го нов н атази цена или секънд хенд....

 

Иначе успехи с машината и да ти върши работа най вече.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та бях баннат известно време във форума защото псувам неправилните хора или можеби псувам неправилно (абе съвсем правилно си беше щом са ме баннали) ама това не означава че съм бездействал през това време - имам си нова играчка:

 

ENGL POWERBALL TUBE AMP

+

4x12 Celestion Vintage Box

 

engl1.JPG

engl2.JPG

engl3.JPG

 

Аз съм басист ама една китарна придобивка никога не е зле

 

аре със здраве ... и гледайте да не ме баннвате пак щото току вуж съм си купил комплект барабани

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави, изглежда много яко, дано също така и да звучи!!!

С ламби е нали?

Десният експрешън педал имаше някакви интересни функции при завъртане настрани.

Дай повече инфо, като го разучиш

 

Да, има две 12AX7 лампи, едната се води Accelerator, другата Energizer и е много интересно да експериментираш с тях при различни настройки и бленди. Експрешъните са лудница, десния наистина се върти и наляво, та общо взето имаш 3 експрешън педала :greenball:

 

Бе играчката е доста сериозна ! Наистина нищо не може да замести истинския лампов звук, но специално този модел на Zoom дава страхотни възможности. При наличие на добро желание и достатъчно търпение можеш да изкараш много як звук !

 

Мисля да пусна малко семпли по-нататък, защото все още съм до под крушата с това животно :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dsc00027ti2.jpg

Не обръщайте внимание на меката връзка между камиончетата, това е временно решение :rolleyes:

 

колко пара си го взе това чудо ? .. ако не е тайна разбира се :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.