Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

:virtuoz: днес си го взех

Roland MicroCube

:) малката джуджавка вади много готин звук за размерите си ,  и планирам да си го ползвам като усилвателче за спалнята + предусилвател за импровизирани сешъни :P

Честито! Въжката е яка. За колко я взе?

 

(Язе имам по-големия, но по-орязан брат - 15 :P )

Редактирано от CaptiveAlien
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:virtuoz: днес си го взех

Roland MicroCube

:) малката джуджавка вади много готин звук за размерите си ,  и планирам да си го ползвам като усилвателче за спалнята + предусилвател за импровизирани сешъни :P

Честито! Въжката е яка. За колко я взе?

 

(Язе имам по-големия, но по-орязан брат - 15 :P )

Малко е скъпичка - 240 лева от РФ - аз обаче от години искам да имам усилвател на батерии, защото много обикалям из България и поне 50 пъти ми се е случвало да искам да си посвиря на открито ( а акустичната китара просто не е за открити пространства) и не мога...така че си "навих на масрафа " и си го купих..отделно от това е точно толкова силен колкото да звучи без да дойдат на атака съседите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

docc, мен 2-та концерта повече ме влекат. стерео ли ги пускаш или каскадно?

 

ПП. сега догледах снимките - този амбър флейм топ е покъртителен!

Редактирано от wolfgang
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@wolfgang: Двата Concert-a са с различни конфигурации говорители - 1х12" Fender; 2x10" EV и звучат доста различно за стерео приложение.За съвместна работа,използвам А/B switch.

 

Топ-ът(Quilt,а не Flame) на Suhr е от висока степен(6А) и е много красив.Същият е и на T.Anderson,но с фотографската ми техника и способности,не мога да пресъздам добре картината и наживо е доста по-впечатляващa.

 

@synchu: "Стара къща" - култови дивайси да искаш! :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но с фотографската ми техника и способности,не мога да пресъздам добре картината и наживо е доста по-впечатляващa.

Ам'чи убади са.Ши дода,ши снимам и ши имаш убави снимки,а аз .... аз ще пооплакна очите малко :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, musicman, недей така. Съобщението, което си пуснал искрено меразсмя. Все едно басиситите са инвалиди :)

Разбира се, че има с какво да се похвали, един добър басист може да носи цяла група на раменете си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-новата ми придобивка.Диката направи страхотен гриф за една от фаворитните ми китари-моят къстъм пауър страт.Грифът е невероятно удобен,а изработката му е просто върха.

 

 

 

23611155666.jpg

 

23611193339.jpg

 

23611183267.jpg

 

Използвам поста да споделя че широко извесният ни съфорумник Nikifena

свърза електрониката на китарата извънредно бързо и професионално вчера,за което съм му много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.