Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

честито, китарката хваща оченце  :) , тоз адаптер с какво ще го комбинираш

мерси

 

Ще седне като бридж в една от китарите ми(а може и като нек да го пробвам), а до него дънкан куул рейлс и емг селект, който също е под въпрос. Май трябваше и един димарцио фред да си взема от Хелзинки, но малко щях да се олея. :-) Там е по-евтино от нашите магазини въпреки, че ДДС-то им е по-голямо (22%). За заплати и стандарт пък изобщо няма какво да говорим ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Навън наистина е по-евтино от България, тук инструментите държат неоправдано високи цени, сигурно щото има балъци да купуват. Нищо лично към колегата, но Ибанец, какъвто Преибанец скоро продаваше за 650 лв струва толкова чисто новичък в Чехия. Настаро намерих за 400 лв. Аз се върнах наскоро от там с една прекрасна 7 струнка Шектър Авенджър 7 , американска, с Димарцио Паф 7 на бридж-а и Еволюшън на нека, с кейс и допълнителен комплект струни Дадарио за нищо парички! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китара Скуаер Шоумастер, син металик, красавица :headbang: много и се кефя, защото е и с един хъмбъкър на бриджа, което ми позволява да свиря и по-твърди неща, а пък единичните адаптери на нека и в средата докарват типично топлия и отчетлив звук на фендер и скуаер:D пък и си е чисто ново, бебчето ми :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навън наистина е по-евтино от България, тук инструментите държат неоправдано високи цени, сигурно щото има балъци да купуват. Нищо лично към колегата, но Ибанец, какъвто Преибанец скоро продаваше за 650 лв струва толкова чисто новичък в Чехия. Настаро намерих за 400 лв. Аз се върнах наскоро от там с една прекрасна 7 струнка Шектър Авенджър 7 , американска, с Димарцио Паф 7 на бридж-а и Еволюшън на нека, с кейс и допълнителен комплект струни Дадарио за нищо парички! :virtuoz:

Не знам къде си ги гледал в Чехия тез "добри" цени, но тук цените на Икономов в Благоевград са доста по-добри от Чешките на Ибанез специално и доста близки до немските магазини. Аз доста редовно прескачам до там (освен че съм живял 3 месеца в Прага) и цените са бая "наднормени" :headbang:

А със САЩ сравнение не може да се прави въобще с нито една европейска страна. Но това сме го дъвкали 1028430123 пъти тук, така че всъщност няма сми.

Айде да ти е честита кетарата :virtuoz: и да дрънкаш мноо рок'н'рол с нея....

(и бтв. Schecter имат много малко китари правени в ЮеС и Авенджъра освен ако не е $2К къстъм е само сетъпнат в ЮеС ефентуално иначе е маде ин Корея)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навън наистина е по-евтино от България, тук инструментите държат неоправдано високи цени, сигурно щото има балъци да купуват. Нищо лично към колегата, но Ибанец, какъвто Преибанец скоро продаваше за 650 лв струва толкова чисто новичък в Чехия. Настаро намерих за 400 лв. Аз се върнах наскоро от там с една прекрасна 7 струнка Шектър Авенджър 7 , американска, с Димарцио Паф 7 на бридж-а и Еволюшън на нека, с кейс и допълнителен комплект струни Дадарио за нищо парички! :P

Не знам къде си ги гледал в Чехия тез "добри" цени, но тук цените на Икономов в Благоевград са доста по-добри от Чешките на Ибанез специално и доста близки до немските магазини. Аз доста редовно прескачам до там (освен че съм живял 3 месеца в Прага) и цените са бая "наднормени" :)

А със САЩ сравнение не може да се прави въобще с нито една европейска страна. Но това сме го дъвкали 1028430123 пъти тук, така че всъщност няма сми.

Айде да ти е честита кетарата :) и да дрънкаш мноо рок'н'рол с нея....

(и бтв. Schecter имат много малко китари правени в ЮеС и Авенджъра освен ако не е $2К къстъм е само сетъпнат в ЮеС ефентуално иначе е маде ин Корея)

Баш,точно!! :bravo:

 

Амин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лошо или добро имам вече ефекти ART ECC! :):unsure: :guitar:

 

Супер много ме радва, избрах го защото най-много ми харесва и е с доста висок рейтинг! Всичко го имаш отгоре и го виждаш - черно на бяло!

 

1243.jpg

Такава имаше в Гугъл! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, от къде мога да си намеря Manual Book за него? :wow:

Честито за придобивката!

 

На сайта на производителя има pdf-и с ръководства за използване на продуктите им, може би има и твоя модел, ако е все още в производство:

 

http://www.artproaudio.com/default.asp?p1=6&p2=66&p_id=71

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде и аз се сдобих с нова апаратура

 

БОС ДС-2

 

и Ултрастак 4x12

 

направо разцепва. супер топъл звук.., абе забрави 010001100.... вие знаете ;);):headbang:

 

 

 

 

:cheers:

 

 

image370vb9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лошо или добро имам вече ефекти ART ECC! :):happy: :guitar:

 

Супер много ме радва, избрах го защото най-много ми харесва и е с доста висок рейтинг! Всичко го имаш отгоре и го виждаш - черно на бяло!

 

1243.jpg

Такава имаше в Гугъл! :happy:

Хехе!

 

С такова нещо свирих като студент! И много ме кефеше, даже записвах с него. Колко пари е сега, ако не е тайна, че нещо носталгията ме гони :happy:

Мисля, че е по-добър ефект от почти всичко останало от неговия ценови клас.

 

Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.