Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

След 15 години фалшиво свирене, днес си купих тунерче Корг за 26 кинта, храня искрени надежди, че ще работи. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За стрелата, Извинявам се че чак сега пиша, но нямах възможност да влизам във форума през изминалата седмица, та ето го инфото....

тяло махагон, гриф тип фендер (но с ужасно добър лак!!!) 21 позиции, адаптери джаксън - един хъмбъкър и два сингъла оправлявани с 5 степенно ключе, един волюм пот, тремоло калер(оригинално американско с патентни номера и т.н.). ключове немски.Китарата е правена нейде в германия явно са купувани частите поотделно и след това сглобявани.Идеална е.височина на струните - на 6-та струна 1-во прагче 1,5 мм а на 12-то 3,5 мм.звука е супер но семпли още не мога да представя :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :metalist: !!! Аз лично бих се радвал на някой запис да пуснеш скоро...

Не се вижда модела, но ние "много добре я знаеме" тази мутра :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря и аз и се кефя много,ще гледам да врътна някой семпъл.1,2 от предусилвателните лампи звънкат(нали знаете какво имам предвид),но това не е болка за умиране.Сигурно и крайните не са стока вече та ще трябва да се пооръся :happy:

 

Ама иначе саунда е много як,нещо като малката ми Меса(студио 22),само че доста по дебел и по силен

 

 

 

п.п.Модела е Марк 4(предполагам че феновете на Меса вече са го познали)

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Охо!"Малката",струва ми се,ще я позабравиш за известно време ( личен опит :happy: )!А ако имаш възможност някой път,да експериментираш и с 1-2 EVM 12L,почти сигурно гарантирам амнезия,относно много други модели и конфигурации(доколкото съм успял,да ти усетя предпочитанията за звучене,разбира се).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за съвета :happy: ,ако мога ще пробвам .Колкото до малката Месичка ,не мисля,че ще я забравя просто защото е единсвеният амп с готин звук който имам и който е около 15тина килограма.Доста често се размъквам с обществен транспорт наляво надясно и всеки килограм в повече от китара,ефектборд и малко кубенце ме убива.По същата причина и Енгъла ми обикновеенно събира прах в къщи,а той е доста по лек от Марк 4.

Такава му е съдбата на Меса студийцето-бой до дупка :happy: .Пък и макар и да не може да се мери с големите,саунда му е масълце и аз много си го харесвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.