Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара

Китари, ефекти, усилватели и всичко, което вълнува китаристите.


Пишете на кирилица!

Използването на кирилица при писане тук е задължително!!!


Подфоруми

  1. Хай-енд

    Обсъждане на инструменти и апаратура от висок клас, както и теми за напреднали китаристи.

    1.1k
    Мнения
  2. 7, 8, 9 - струнни китари и баритони

    Китари, апаратура и аксесоари за ниски строеве.

    968
    Мнения

Има 7576 теми в този форум

  1. Pickups!

    • 1 отговор
    • 1.1k прегледа
  2. Ibanez Sa120

    • 1 отговор
    • 1.1k прегледа
  3. Jim Dunlop Rotovibe Jd4s

    • 1 отговор
    • 1k прегледа
    • 1 отговор
    • 802 прегледа
  4. Washburn

    • 1 отговор
    • 1.2k прегледа
  5. Помощ

    • 1 отговор
    • 684 прегледа
  6. Nationa "dobro" Guitar?

    • 1 отговор
    • 1.3k прегледа
  7. Помощ.

    • 1 отговор
    • 1k прегледа
    • 1 отговор
    • 1.1k прегледа
    • 1 отговор
    • 2.3k прегледа
  8. Старо за новобранец

    • 1 отговор
    • 995 прегледа
  9. Помощ

    • 1 отговор
    • 655 прегледа
  10. Old And Rare Pics Of Dime

    • 1 отговор
    • 1.4k прегледа
  11. емии..... ноти

    • 1 отговор
    • 1.2k прегледа
    • 1 отговор
    • 923 прегледа
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.