Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара

Китари, ефекти, усилватели и всичко, което вълнува китаристите.


Пишете на кирилица!

Използването на кирилица при писане тук е задължително!!!


Подфоруми

  1. Хай-енд

    Обсъждане на инструменти и апаратура от висок клас, както и теми за напреднали китаристи.

    1.1k
    Мнения
  2. 7, 8, 9 - струнни китари и баритони

    Китари, апаратура и аксесоари за ниски строеве.

    968
    Мнения

Има 7576 теми в този форум

  1. Digitech 3000 срещу Boss Gt 8

    • 3 отговора
    • 1.6k прегледа
  2. Floyd Rose Tremolo Arm

    • 3 отговора
    • 2.4k прегледа
    • 3 отговора
    • 777 прегледа
  3. Почистване на бриджа

    • 3 отговора
    • 1.5k прегледа
  4. Hagstrom Hiin

    • 3 отговора
    • 1.6k прегледа
    • 3 отговора
    • 2.2k прегледа
    • 3 отговора
    • 1.1k прегледа
  5. Поддръжка LINE6 POD2.0?

    • 3 отговора
    • 841 прегледа
  6. Въпрос за Nut-a

    • 3 отговора
    • 1.3k прегледа
  7. Адаптер за Rockman

    • 3 отговора
    • 1.1k прегледа
    • 3 отговора
    • 1.5k прегледа
    • 3 отговора
    • 954 прегледа
  8. Гама До мажор

    • 3 отговора
    • 3.1k прегледа
    • 3 отговора
    • 1.7k прегледа
    • 3 отговора
    • 6.8k прегледа
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.