Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

То си пише, съпортва vst 2.4 формат все още: http://www.steinberg.net/en/products/cubas...comparison.html

дали ще са 32 или 64 битови зависи от това дали ще инсталираш 32 или 64 битови версии, и на Cubase и на самите плъгини и на Windows-a -> http://www.steinberg.net/en/products/cubas..._downloads.html

Въпроса по-скоро майче е дали този път в действителност ще върви всичко което пише че ще върви.....................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От малкото хора ли съм, които не си усложняват живота, бързайки да ъпдейтват само защото има нова версия, след като всичко ми е наред с подредената стара и ми върши чудесна работа с нейните features? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...особено пък ако се окаже и че не работи изобщо под XP...

собствено все още изчаквам коментари от официалния форум относно това, все още няма хора които са си получили пакетите и да са го пробвали!

Официално беше обявено че версия 6 не съпортва официално нищо друго освен Windows 7 и OS X 10.6!

Ако не върви с друго аз няма да купувам тепърва цял нов компютър с нов уиндоус и нови незнамсиколко гигабайти с рам само заради Cubase 6, да го д**ат Stеinberg :( !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз все още съм на SX3. :godbless: При преинсталация ми отнема дни за да си подредя всичките plugin-и и VST-та та нещо точно в момента не ми се повтаря това упражнение. Иначе ми изглежда доста добра новата версийка (на описание) и ще чакам да кажете какви са ви впечатленията преди да я тествам. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично доста подобрения си харесах от новата версия, иначе ясно, че не е задължително да упгрейдвате.

 

Междудругото вече има хора, които са го получили и им върви на XP

running cubase 6 on xp now for the whole day.

no issues so far

 

Цената тук се очертава да е 999лв с ДДС, което е добре сравнение с британските и немските сайтове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо честит нов дизайн на форума :girl_cray2: !

Ако наистина няма сериозни проблеми с XP това е добра новина!

Нещото което ме зарадва пък мен е че май най-после е въведен свястен time-stretching & pitch алгоритъм - Elastic Pro! Винаги съм се дразнил заради смотания стар!!!

Малко демо-видео в което се вижда/чува нагледния резултат:

 

:)

 

 

Харесва ми също и нововъведеният VST Expression 2 и Note Expression:

 

Има и някои промени по интерфейса, които не ми се струват удачни, като премахнатия background track color:

 

...но да се надяваме че това няма да бъде оставено така, вече има юзери които реват!!!

 

За мен цената за ъпгрейд от версия 5 ще е само $150 та може и да ги прежаля, даже си имам лиценз и за Halion Simphonic Orchestra :thx: !

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си получих ъпдейта за версия 6 и го инсталирах без никакви проблеми :)!!! Уиндоуса ми е XP Media Center, програмата върви без никакви проблеми при мен, дори лично смятам че работи по-леко и от последния официален ъпдейт за версия 5, 5.5.2!!!

Поздрави :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,споделете моля ако имате опит с кракнатата версия на CUBASE 3 (H2O).

дали качеството на крайния продук койтио се форматира съответно в wav,mp3 i тн

е еднакво с качеството на export в wav,mp3 и тн. на програмата която е лицензирана.

Питам,защото аз работя с H20,a някои хора твърдят,че ако си закупиш оригинален

cubase, с него ще постигнеш по-високо качество на крайния продукт(файлът който се извлича

в съответния формат).Дайте мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Това са митове и легенди :D

Кракването на защитата на даден DAW няма нищо общо със audio/summing engine-а му ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.