Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честит Garland и тук, Любо! Като го вземеш, може да измислим как да ги съберем с моя за епичен дуел! Евала на Галин, че прави тея страшни машини :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Garland 100W All tube amp (по схема на Mesa Boogie Dual Rectifier)

Bogner Ubercab 4х12 - 2х Vintage 30 + 2x G12T75 (10x Добро)

Качи цялостна снимка да им се порадваме ве! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички. Искам да споделя с вас какжо си направих в малкото свободно време което имам. Замислих се относно постоянното превключване от дистожън в акустичен режим и после пак, както и да е направих си китарата така ,че ефектите са ми вътре в китарта и само с едно съкане на едно копче си сменям ефекта в движение , а съответно не се е променило теглото на китарата особено,за мен лично това е доста по удобно и искам да знам вашето мнение относно това, дали си струва или просто съм си загубил времето :) Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти братле :beer: , тъй като тази тема е за фукня и тук се фукаме и си честитим предимно - първо кажи ти дали си доволен от цялата работа как е станало. Ако пък си го направил както трябва и други биха проявили интерес - има и раздел "изработка и ремонт" Поздрави! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да доволен съм нали знаеш като човек си го направи сам получажа едно такова вътрешно самодоволство :D .

П.С. Извинявам се въобще не съм погледнал че има такава тема :thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си доволен - честито и наздраве! :cheers2: Това е по темата. :) А ако искаш в другата тема за изработка можеш да публикуваш снимки на промяната преди и след интервенцията за да коментираме, на мен лично би ми било интересно да видя. Rock On! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Garland 100W All tube amp (по схема на Mesa Boogie Dual Rectifier)

Bogner Ubercab 4х12 - 2х Vintage 30 + 2x G12T75 (10x Добро)

 

Честито, мен :) Това си е индустриално оборудване. Богнер кабинет.. малии :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

My link

През свободното време.Кабинета е 4х12х50w Електровойс.

Аааааа имам и още да се фукам , обаче друг път.

Редактирано от дедо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кало, честитка!

 

KeRRANGKid, мерси брато, наистина се чувствам доволно оборудван. Сега остава да намеря перфектния звук и да напукам стоманобетона :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Първото МОЕ LP :cheers: RTG PRESTIGE, благодарение на @Stareca, майна :hooray:

l.jpg

l.jpg

Доста са радвам, единственият й кусур е, че не може да се избяга от LP звука и за Niravana не става много, но за всичко останало пълни чушки!

Редактирано от buy&sell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.