Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Поръчах я от thomann без да съм я пипал нито виждал на живо.Останах меко казано очарован.Който мисли да купува тази красавица, да не се замисля :)EpiphoneE140.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^

^^^

 

Много интересни и готини попадения! Честито !

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMO, прави микрофонии като е увеличена на макс. Иначе като волюм пота е до средата няма проблем, държи си се перфектно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След доста колебания (от бюджетна гледна точка) все пак се реших и си направих следния коледен подарък. преди време имах на разположение PM120, която някак не можа да ме убеди за цената си, но тази наистина ме грабна

 

p3_uvbzc4znk_so.jpg

 

http://www.ibanez.com/HollowBodyGuitars/model-PM120

 

Мисля, че спокойно ще се впише в темата за най грозни китари наравно с Telecaster и Gretsch :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кольо, това е уникална китара и аз благородно ти завиждам. Радвам се че такъв инструмент е попаднал в точните ръце според мен. Ще се радвам ако можем да чуем нещо от тази китара скоро :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След доста колебания (от бюджетна гледна точка) все пак се реших и си направих следния коледен подарък. преди време имах на разположение PM120, която някак не можа да ме убеди за цената си, но тази наистина ме грабна

 

p3_uvbzc4znk_so.jpg

 

http://www.ibanez.com/HollowBodyGuitars/model-PM120

 

Мисля, че спокойно ще се впише в темата за най грозни китари наравно с Telecaster и Gretsch :D

 

 

Дреме ти дали ще се впише... Китарата е страхотна! И на външен вид и като качества. Тази съм я чеквал и ме очарова много!

Честито! Страхотна придобивка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :D

 

Горе съм объркал, имах PM100 (по дълбоката версия и само с нек адаптер) и я върнах. Тази някак си ми влезе повече под кожата

 

Мисля, че от форума Tozi свиреше с такава

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Кольо, много авангардна китара :D Малко ми бие на jazz-box със щипка блек метъл влияние :recourse:

 

krakomucokul - Готин Гибсън, честито! Харесва ми и стратокастъра на стената, с пиезо електроника ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората от тази страница нямат сърце, а камък в гърдите... :D Много интересен Епифон и Ибанец и изключително красив Гибсън! :recourse: Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Кольо, много авангардна китара :angry: Малко ми бие на jazz-box със щипка блек метъл влияние :D

 

krakomucokul - Готин Гибсън, честито! Харесва ми и стратокастъра на стената, с пиезо електроника ли е?

 

 

Незнам дали се нарича пиезо електроника но прави симулации на доста китари и на някои е доста сполучливо.

Модела е VG Stratocaster.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, човече!

 

За мен това е най-желаната китара (ама освен бюджетните притеснения имам и "религиозни" такива - ще е тъпо никакъв музикант като мен да измъчва такова бижу). Твоята обаче е попаднала в много добри ръце, дано да ви чуем тук скоро двамата на живо (пък и дали не е сега момента да чуем в "Джем" нещо от Пат в с тая хубавица, а?)

 

Поздрави, дидо

 

P.S.: И да не каже някой че не съм го предупредил - ако някой спомене Ibanez PM в темата с грозните китари ще му скоча на носа и ще му изпаса веждите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.