Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

По-добре не... :thumbs_up:

 

Тествах аз... За ритъм е ужасно неподходящо, няма стегнатост и атака. Няма яко плътно джът-джът, а е едно разлято, РМ-а излиза пръдливо просто. Също така има едно зъзкащо стържене в стил МТ-2, което аз лично като го чуя и искам да си срежа вените.

 

За сола е много подходящо, особено по-тежички и бързи, има готина компресийка, състейна също кефи!

Според мен става само за шред солиране!

 

Шум - нисък като за хай-гейн дистър. Наличния гейт не е особено полезен, но пък е гот, че има.

 

Изработката е МЕГА яка, като го отворих и изпаднах в безтегловност! Само имам 2 много леки конструктивни забележки, но останалото определено компенсира!

 

Цената не е ниска, но не е и ненормално завишена. Все пак това са ефекти извоювали си място сред първите в света!

 

 

П.П. Ефекта не е лош, просто не ми допада на мен. Другите да си кажат тяхното мнение. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се бях наточил на едни неща в джем, пък се и прибрах от работа рано, времето беше гадно и не ставаше за баскет, но след една, кхм, цигара реших че е добра идея да си подредя един китарен ъгъл, та да ми е лесно :D

 

И се получи това:

 

1663911713057441071244061136kNvTwTtgUSREpWTqwsbB.JPG

 

А от утре ще спамя още по разделите за свирня :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охоо... така като гледам май кризата си отива :D Честито на всички за новите придобивки, особено за Рандал-а и Гибсъна, да си ги ползвате със здраве и наслада дълго време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не че е музикален инструмент, нито пък техника, но има потенциал за такава...

 

Бащата се върна от еднодневна командировка в Русе и ме зарадва с тва.

 

http://img192.imageshack.us/img192/4941/04062009574.jpg

 

[ulr]http://img199.imageshack.us/img199/7686/04062009573.jpg[/url]

 

http://img199.imageshack.us/img199/9108/04062009572.jpg

 

Преобладават Tungsram и Tesla, и разни руски измишльотини. Чакат ме също още два кашона... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

...KORG DRT 1000...

 

...да сме винаги в тон...по всяко време...изгубени в сценичната мрачина...

Редактирано от preIbanez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.