Jump to content
Българският форум за музиканти

Koobenot

Mods
  • Мнения

    2137
  • Присъединил/а се

  • Топ дни

    309

Koobenot last won the day on Юни 18

Koobenot had the most liked content!

1 Последовател

Относно Koobenot

Previous Fields

  • Инструмент
    
🎹🎤🎸

Последни посетители

38890 профилни разглеждания

Koobenot's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

  • Posting Machine Rare
  • Dedicated Rare
  • Very Popular Rare
  • Reacting Well Rare
  • Conversation Starter Rare

Recent Badges

1.8k

Обществена Репутация

  1. ^ Ibanez TS може да е един от най-влиятелните от социална гледна точка, заради металистите. Metallica и Killswitch Engage за първи път го ползват "да подпрат" ампа на lead канал, джътканията да станат по-консистентни, и бумтенето да се махне. И това все пак е един специфичен жанр, не че не го ползват в блуса, но основната му слава се крепи като подпирачка в метъла. Разбира се, към днешна дата има много по-модерни решения базирани върху него, като например Horizon Devices Precision Drive с вграден гейт, атака и т.н. Ами пионерщината на Хендрикс и Fuzzface – това не бута ли китарният звук в съвсем нова посока? Че то се изредиха една камарата китаристи да го ползват, от най-различни жанрове, да не говорим, че fuzz е еталон в бритпоп звука в последните 20 години, кой ли не го ползва на Острова, било оригинал или по-модерен клонинг. Без да съм ползвал чата/AI, според мен от икономическа и социологическа гледна точка най-влиятелни са Boss не мога да се огранича до определен педал. Цялата им плеяда камиончета, която изкарват през 80-те, дигиталният им delay, DS1, OS-2 разширяват китарният свят в много различни аспекти - безбройни са записите, които ползват тези педали, така че аз трудно бих избрал само един педал. Ще кажете, че към днешна дата Strymon, Horizon Devices изкарват много по-добри ефекти ... и може би ще сте прави. Говорим глобално погледнато в историята на камионостроенето. От "легендарна/мистериозна" гледна точка пък е Klon Centaur, струва една шапка пари и има интересна схемотехника. Отделен е въпросът заслужава ли си сумата и колко реалистични са клонингите му. Та на кратко – аз гласувам за Boss и не мога да се огранича до определен педал.
  2. Ето началникът излезна да се обяснява като свекърва.
  3. И това парче падна под ножа ... SnapInsta.to_AQNthIdOumB89uwsiJKsB8h6tEiS7mVF6iI4hV-TJKM0h6Z034KS4mL1owKwVkqOuFmTQ4TUoQDbXxq7_HOAM8Mpkvu-cuOiEJsVKlM.mp4
  4. @Ламби Тази тема мисля, че е по-подходяща.
  5. ^^ За мен също е странно защо Music Man го няма в списъка с набедените ...
  6. Аз друго се чудя също ... защо не подпукват и за Теле, Пресижън, Джаз Бас и т.н. ("Майко, да нИ чуват ..." )
  7. Пичове, може ли да ме светнете откъде произлиза този хейт към Д2, музиката е свежа, не знам точно какво не ви кефи ...
  8. Аз чак толкова краен не съм, представи си (дано не става), че утре Бос почнат да правят същите простотии като през 2000-те като съдиха Берингер за педалчетата и да спреш да купуваш Катана ... Иначе не одобрявам това, което Фендър правят. Пък и както @Baby Thomas каза това са решения, които се вземат от меринджеи, не от музиканти и от инженери. Апропо, това са решения на новия началник Едуард Бъд Кол, човекът е влязъл с гръм и трясък и е решил да е мракобес.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.