Jump to content
Българският форум за музиканти

Dean Guitars Contest, абе май спечелих първа награда!


IsoMorPhiC

Recommended Posts

Някой беше пуснал някъде из форума една тема за Dean Big Four giveaway и аз на майтап си писах е-мейла и влязох. Ми познайте какво получих преди 40 минути в П.К. :

 

от Brad Mader

и-мейла му завършва на @armadilloent.com

относно: DEAN GUITARS BIG 4 CONTEST NOTIFICATION!! YOU ARE A WINNER!!

 

CONGRATULATIONS!

 

You have been selected as the winner of Dean Guitars BIG 4 Contest! That's right... you are the winner of the Big 4 Guitar designed for Dave Mustaine.

In order to claim your prize YOU MUST RESPOND to this email with your full name, complete shipping address and phone number before 6:00PM EST on Friday, August 5th.

 

Congratulations again from all of us at Dean Guitars and Ddrum. Now hurry and reply so we can send you your prize!

 

Best regards,

Brad Mader

Dean Guitars Customer Service Manager

 

Сори за тъпата тема, ама нещо съм доста скептичен и ми трябва някой да ми потвърди, че това е истина. Ако това е истина :) направо ще се размажа на е^e^e(x) от кеф, а пък утре отивам и пускам едно тото.Честно :P

 

П.П. Дано сериозното сърцебиене, което получих докато четох писмото не е било напразно.

 

Забравих да напиша - става въпрос за това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Можеш да пробваш да пишеш директно към някого от организацията - дали техният мейл наистина изглежда така. Ако да, ЧЕСТИТО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, като написах името на домейна от и-мейла излезе този сайт. Пича също го има и в LinkedIn. Не знам. Пишете какво да правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то много простоичко е обяснено: Изпращаш мейл с имената си и адреса и .... изкрейзваш от кеф!

Ае честито и от мен!

Да свириш яко метъл с мея!

 

п.с. Баси напоследък много ми върви да научавам за мои познати и (не само, форумци например) да печелят китари.

Преди месец два китариста на бившата ми група спечели къстъм Ибанез от Стийв Вай-ския конкурс с въпроси.

Сега очаква да получи някакъв Ибанез Юнивърс, от които имало произведени само 2!!! Т.е. само той и бат'Стийви ще имат такива!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, щом не ти искат пари просто си напиши името и адреса пък виж какво ще стане. :slap:

Иии честито ако няма няк`ви шмекерии. :pray:

Редактирано от Dodo...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи няма майтап - няма измама. Лелеее :):slap::pray: направо съм на седмото небе в момента. Благодаря ти edgecrusher! Още не мога да повярвам и все още потривам очи. Не, направо това да се случи на мен - трябва да е някаква математическа НЕвероятност! Така, другият проблем. Аз живея(следвам) в Германия. Ще може ли да ми я доставят до тук, как смятате? И БТУ, този контест важи ли за хора, живущи само в България или това не е от значение? Сори за тъпите въпроси, но не мога да мисля в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влез в сайта и много добре прочети какви са Guidelines за участие... ако не се лъжа тоя беше линкнат в ultimate guitar, а там всичките които съм видял са само за USA. Напълно е възможно да си мислят, че си от щатите в момента, защото може би им е забранено да пращат от конкурси извън тях.

 

Ако е за целия свят- късметлия си, няма да имаш проблеми. Доставяй я до Германия и да не ти дреме.

От друго страна ако е само за Америка конкурсът, ще имаш яко проблеми.

 

....

....

....

....

 

"Winner Must reply within 5 days or else another entry will be selected. Dean Guitars is not responsible for lost or delayed e-mails. If selected winner does not reply by August 6th. Another winner will selected and given five days to respond. No exceptions.

 

No purchase necessary to enter, participate or win. Making a purchase will not improve an entrant's chances of winning. Must 13 years of age or older to enter.

 

The contest is open to everyone worldwide, who are at least thirteen (13) years old at the time of entry. THIS CONTEST IS VOID WHERE RESTRICTED OR PROHIBITED BY LAW. "

 

Честито! Отговаряй на мейла и се кефи на новата ти китара!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда истинско, пробвай няма проблем ако им дадеш адреса си, и без това няма какво да го правят. Може да има някакви уловки, но не ти пречи да опиташ. Успех и късмет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, ей сега ще им пиша, да видим какво ще става.

 

няма проблем и аз се включих това ама уви не ме огря

 

честито

 

да се похвалиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искат и телефонен номер, а аз нямам домашен и батерията на gsm-a ми е почти на 0. Май ще е по-добре да се върна вкъщи да го заредя и тогава да го пратя мейла, че да не станат някакви фалове. В момента във щата Флорида е 15:00, така че е напълно възможно да ми се обадят за да потвърдя данните.

Редактирано от IsoMorPhiC
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, дупе! :pray:

И аз учавствах май в тоа конкурс, ама нъцки. Все пак се радвам, че идва в БГ :slap: Да се хвалиш много като дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.