Jump to content
Българският форум за музиканти

Dean Guitars Contest, абе май спечелих първа награда!


IsoMorPhiC

Recommended Posts

^ Китарата не се намира при мен в момента. Причините за това можеш да прочетеш от 3-та страница нататък.

 

Да, запознат съм със случая. Просто съм се подвел по "Китарата пристигна благополучно."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Браво, китарата е УНИКАЛНА!!!!!! Преди да прочета темата ти си мислех, че тия конкурси са няква измислица, но след това започнах аз самия да участвам във всеки попаднал ми конкурс!!! Когато пристигне при теб, да си я ползваш със здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Китарата не се намира при мен в момента. Причините за това можеш да прочетеш от 3-та страница нататък.

 

@rockfire Мерси! :)

 

 

браво браво супер китарката изглежда много......... :)

 

сигурен съм че това бебче ще ти легне много добре на ръчичката, а също ще звукне направооо........ ;)

 

със здраве даси я ползваш и като ти попадне в ръцете ще чакаме записи на гласчето й

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата не се намира при мен в момента. Причините за това можеш да прочетеш от 3-та страница нататък.

 

Колега прочетох 3-та страница и нищо не разбрах.

Защо китарата не се намира при теб?

 

Завиждам ти за нервите и търпението, аз ако трябваше няколко месеца да гадая дали, как и кога ще ми пристигне въпросната награда - отдавна да съм им теглил една майна.

 

Ако все пак си я получил, което изобщо не ми стана ясно - Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@MaPT0_T, @Acei, @PuppetMaster Благодаря ви сърдечно!

 

@Slacoth Ето този мой пост би хвърлил малко светлина по въпроса. По принцип, щом дадена стока, идваща от трета страна, навлиза в границите на Европейската Общност задължително минава през митница. Там и определят митническата стойност и въз основа на нея се начислява ДДС за внос(който всъщност по нищо не се различава от нормалното ДДС, което се начислява върху стоки и услуги вътре в ЕС; тук специално е 19%). Гадното в случая е, че този данък винаги се плаща от крайния потребител. Иначе изобщо не се тревожа за китарата, защото знам че се намира на сигурно място. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.