Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

OK Става. Сега някой трябва да направи нова тема" На горещият стол Басурендер " и вътре да зададе първия (първата серия)въпроси :)

Редактирано от Басурендер
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си го предсатавям като анкета в "Самопредставяне", прво да се съберат 10 човека, които искат да питат някой друг нещо. Щото двама да се питат е тъпо.

 

След това се изчаква отговор от предизвикания и едва тогава в "Самопредставяне" се започва с въпросите. 10-те човека си задават въпросите и после предизвиканият отговаря на всички. После ако е необходимо се задават нова серия въпроси и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

рафо, а защо не цъкнете едно разделче в "самопредставяне" (: ако не баш сега, то в бъдеще, ако начинанието оцелее следродилния си период, определено би било добре дошло - да се акумулират там темите, а не с времето да се диспергират сред доброволните самопредставяния (:

Редактирано от Fallenblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам става дума за производно на "дисперсия", което значи "разпръскване" (по статистика съм го срещала, сигурна съм, че се ползва и от други науки).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В химията означава "смилане".

 

Дали не би било редно теми като "Горещ стол", "Самопредставяне" и т.н., където информацията е доста лична да са достъпни за филтриран кръг посетители? Все пак в интернет не е много позитивно всеки социопат да може да те намери..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
:headbang: Що ли, имам усещането, че всеки един от миналите до тук през този стол много бързо се отегчава и май никога повече не би седнал пак! :) Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в тези теми само въпрос за брой косми под мишниците и предпочитания към вкуса на видове кола маски не съм видял. Има време да започнат да отказват хората. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахаха - що бе, аз бих минал пак (и без това не си довърших историите в едно, последно разказче :)

 

Но определено е време да се въведе някакъв ред.

Имам предложения :greenball:

Примерно, "Столът" да се раздели на четири части - примерно, първа: въпроси за началото и история на питания - как е започнал, как е продължил и т.н. Втора част - въпроси по оборудване, инструмент, отношение... Трета част - виждания за музиката, отношение, настояще, бъдещи творчески планове, теоретични въпроси, практични въпроси идр. под. Четвърта част - всичко останало (косми под мишниците).

 

Трябва да има и срок - ако приемем, че първите две части са по два дни, а последната - един, това прави седмица. След седмица темата се заключва и остава заключена, докато някой не покани същия тип отново.

 

...понеже доста хаос се създава и май се излиза от музикантския замисъл?

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В това има резон, определено. Я си кажете мнението относно това предложение на Свилен. :) Аз съм твърдо ЗА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.