Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

rockozaurus,подкрепям всяка буква от това,което си написал!Помня думите на един мой даскал от преди 40 и кусур години:Не може да се направи нещо,което да изглежда зле и да работи добре!Смело мога да добавя и това,дето си го писал ти-не може зле изглеждащ човек да направи нещо свястно!И изобщо нямам пред вид физически недъзи или нещо от сорта,за да не започват безсмислени дискусии....Ампът е страхотен!Просто съм убеден,че ще звучи по начинът,по който изглежда!Няма как да е иначе!

 

А,пак да питам,някой да е правил SOLDANO?

Редактирано от ditronix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ditronix, @lyubohar, @L.K., @Nikifena, @Metatron, @Evtim Djerekarov, @EAmechaniX Много ви благодаря за добрите думи :thumbup: Радвам се на подкрепата ви!Тя е много важна :)

 

иначе:

@ditronix - Може и да ми завиждаш за времето, но приятелката ми мисли в съвсем друго ядче... ;)

 

@Metatron - Все пак работя като медицински представител(поне за сега).

 

@lyubohar - Да, името му подсказва , че е 5Вата.Идеята да си направя този амп бе да е лек, лесно преносим и да се използва главно за бедуум амп.Предназначението му не е за репетиции или лайвове.По-късно се оказа, че 5 вата са си достатъчно силни, дори за репетиция с барабанист, естесвено не на метъл стил музика, но вързан към хубави говорители с хубаво СПЛ.Следващия амп е общ проект, 50В, но повече за сега няма да издавм :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо моля за извинение @rockozaurus, за това че съм пропуснал да го спомена в листата с благодарност!

Искрено благодаря за коментара :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изби рибата с дизайн, човече! Зло 5, жестоко за име, а и цялата серия има интересно название! Дай да му чуем и гласеца - сигурен съм, че не е като на запалена пръдня :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Супер про изработка, много готин дизайн и компактен а това с ректафайъра и човечето със запаления фарт кърти мивки.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Още веднъж благодаря за добрите думи!

 

Ето няколко семпъла на да го наречем 3-те канала.

Моля извинете ме за некадърното свирене.Записано е през кабинет 2по12 с еминенс V30.Микрофон кобалт 4, кабел, пул, пц.Нямат абсолютно никава обработка!

Моля само не ме замеряйте с домати :hysterical:

 

http://www.4shared.com/audio/xOKJ47o6/lead.html

http://www.4shared.com/audio/Z2Z_R_12/crunch.html

http://www.4shared.com/audio/SN1lh849/clean.html

 

По време на записите се усилва гейн-а и си играя между различните позиции на ключето на китарата ми.

Редактирано от liquid_death
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Моля само не ме замеряйте с домати :)

 

 

Че те доматити вече са скъпи уе, как ш'ти замеряме :hysterical: .

:cheers2:

Бравос за ампчето!

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки,че ме оплю преди време,че със закъснение ти звъннах,че няма да взимам адаптера,бих казал,че ампчето е супер :D

4 "че" в едно изречение :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^За което много съжалявам сега(тогава бях още беден студент и тези неща ме разклащаха... ех времена)

Публично :

Извинявай :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личи си че табиатлийски е направено, не се различава по нищо от професионален. Единствената ми забележка е може би че щом е с българско име, да е на кирилица : Зло, а не Zlo. Но те разбирам защото готините шрифтове не са кирилизирани. И все пак това си е въпрос на вкус,

 

Страхотна работа !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.