Jump to content
Българският форум за музиканти

Фънк рок блус парче


Recommended Posts

Разкошно ти е парчето. :) Малко в стил Ред Хот и е много готино.Само барабаните ми се щеше да са по живи,че с тея програми....ама пак е добре.Не знам само дали е замислено като инструментал,ама като заслушах повечко няма и място за вокали.Само не е довършено или не си го качил цялото нарочно.Много е интересна идейката с балканските мотиви,но не съм сигурен дали стои добре като цяло на парчето,нека и други колеги да кажат.Кефи и аз се кефя,че не те мързи да си записваш идеите за да се превърнат в музика,че да може да ги чуем,щото мене ме мързи, ама се надъхвам като го слушам това парче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре си го направил, на мен много ми хареса. Най вече че си го изсвирил грууви ( а за мен това е най важното в свиренето на каквото и да било). Това не е никак лесна музика за свирене, но ти си се справил много гот. Поздравления. :bravo::girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааа, не можел да свири?? И ми скромничи там по джемовете! Изтепал си рибата! :greenball: "Туй парче много ма къдри!" - както казват по вашите ширини.

Препоръки - да се изсвири на живо. :D Не знам дали от скромност, но китарата е назад.

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добро.

Трябва само да го изпее някой.

А и фолк момента е свеж.

РХЧП стил - нали не греша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:music336: И на мен ми харесва и като композиция и като изпълнение/хъс и като саунд. Ето как Джими Х. и Джон Фр. са почетени находчиво! :thumbdown:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много модерно и приятно звучи,поздравления. :thumbdown: Снощи сънувах,че трябва да си настроя китарата в "open G" за норматив,но не успях и цял ден съм кисел.Твоята песничка ми оправи настроението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за слушането, приятели :thumbs_up:

Радвам се че ви е харесало парчето , защото тук ми е единственото поле за изява... дори групата с която свирех се поразпадна (временно надявам се) :rocker:

Иначе се чувствам много поласкан от комплиментите, но на запис е едно на живо е друго , но работя по въпроса да подобря свиренето си като цяло.

yotzzo , по джемовете се иска импровизация а и напоследък се вдигна много нивото(което е супер :yahoo: ) и не се вписвам много добре.

Ако има и забележки не ме щадете, не съм язвителен... :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не, на мен наистина много ми хареса. Разбира се развитие винаги има много място, но според мен си хванал много правилна посока и всеки следващ път, в който ти слушам нещата, според мен става все по добре.

 

п.п. ОК, една малка техническа, внимавай на бендовете, понякога леко не ги доизкусуряваш, макар , че съм сигурен че е по скоро случайно отколкото тенденция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно ,много хубаво парче и супер изсвирено,Много хубав саунд също ;) Ако не се лъжа свиреше с Тонлаб?

Забележки немам, само има един момент на на 2:33 дето почва и ме размаза от кефец и лично мен би ме изкефило да се повтори няколко пъти още след това , щото ми се струва че там се получава пика в парчето. Аве евала ,Funk on!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа свиреше с Тонлаб?

 

Vox Tonlab имах за кратко време . Не е лош, но за домашни записи Guitar Rig 3 ми върши по добра работа.

Не съм си играл много по звука, ползвам готови присети с малки изменения на вкус.

Искам да подчертая обаче че със същите настройки с други китари , които съм записвал , звука не беше такъв.

Може би се дължи на адаптерите - (Кинман) с които е настоящата ми китара.

В началото даже ме дразнеше прекалената пробивност на звука, но в последствие се оказа че е голямо предимство , особено ако се свири в група.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.