Jump to content
Българският форум за музиканти

Toontrack's Superior/EZdrummer


karapetkov

Recommended Posts

Aми има EZPlayer, който е самостоятелен софтуер, където се зарежда ВСТ-то и семплите и може и самостоятелно да свири. EZPlayer-a е за свободен даунлоад за регистрираните потребители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

появява ми се този прозорец...

Това е, защото си дръпнал друг софтец, както вече ти казаха. Ето ТУК съм описал версиите на DFH, ти си намерил най-куцата, която е съм семлер на NI. :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте на всички,

 

търсих из форума и нещо не се оправих, може би е от мен. Вчера си инсталирах Cubase, но искам да ползвам EZDrummеr,но го няма. Въпросът ми е следния. Какво трябва да изтегля и да инсталирам за да мога да ползвам EZDrummer в Cubase. Може въпросът ми е да е тъп, но се извинявам за това просто не искам да омазван всичко и затова реших да попитам първо. :recourse: а друг въпрос който е добър е откъде в бг мога да го дръпна. :)

Редактирано от Steves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи като за начало имаш ли други VST програми, освен EZZ DRUMER ще ти трябва и още за другите инструмени, но тия барабани си ги теглиш от торент сайтовете теглиш Toontrack Ezdrummer има и още програми за барабани, защо си се спрял на

Toontrack! Може и Адиктив дръмс, ама ако искаш да е за МИДИ, трябва да променяш keymap-а мисля, че имаше някъде едитор от ADD to GM. По-добри са 200% само да си ги настроиш да думкат както трябва.

Дано да съм ти помогнал!

:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами спрях се на EZdrummer, защото гледах доста филми за тях, а и четох доста добри мнения за тях във форума и от там реших, че за добри като за начало. А иначе нямам други VST. Като цяло ми е малко нова тази област. А някой да го има смъкнато, защото го тегля от mininova.org, но е страаааашно бавно. Благодря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш питай и за някой друг инструмент, ще са опитам да ти помогна да ти кажа, а за торентите бавно е и аз сига тегля Chris Hein guitars 18 GB са, ама май били много факани, като ги вида сигорно ще ги разкарам.

:thumbdown:

Редактирано от IgniteAll
Нарушение на правилото за цитат на предишен коментар.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... По-добри са 200% само да си ги настроиш да думкат както трябва.

Дано да съм ти помогнал!

 

Това е твое мнение и е хубаво да го подчертаваш, защото аз например не съм съгласен.

И второ политиката на форума забранява обсъждането на начини и линкове за теглене на пиратски софтуер - така че го правете на лични съобщения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си съгласен!

Редактирано от IgniteAll
Нарушение на правилото за цитат на предишен коментар.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха :wub: Детската градина 2-ра група. На въпроса с въпрос.

Защото на мен например ми звучи по-добре EZDrummer-a и защото семплите са донякъде обработени вече и много лесно влизат в микс. И тъй като предполагам, че едва ли колегата разполага с техниката на M. Wagener, a и вероятно не е Steven Slate в миксирането на барабани - та последното едва ли ще е най-забавното нещо, с което да си губи времето.

 

И защото когато казваш "200% по-добри" е хубаво или да пишеш "според мен" или да го подкрепиш с нещо, а не да влиза като авторитарно, последно и категорично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, между другото човека пита и за другите инструменти да му предложим някой софт.

Редактирано от IgniteAll
Нарушение на правилото за цитат на предишен коментар.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде пита, защото освен това че няма други VST-та, аз питане за конкретен инструмент или по принцип за VST инструменти не виждам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах на ЛС затова го няма написано, защото реших да не би е да е офтопик за темата, все пак пак питах за EZDrummer. Но явно след като се разбра искам да ви помоля да ми кажете за някакви други инструменти: бас китар, брас секция, ел.китара, пиано освен тези разбира се няма да откажа и за друго интрументи :thumbs_up:.

Редактирано от Steves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За бас едно от най-читавите е Spectrasonics Trilogy. За пиано - Steinberg The Grand 2. За китара не се хаби да търсиш. EZdrummer-a e достатъчно читав (а и е по-лек от АДръмс), джиткай с него. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз отдавна си точа зъбите за това животно. Мерси за линка :hysterical:

 

Малко ми се виждат излишни усилията, които са хвърлили за миксера и ефектите, но щом са си нямали друга работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.