Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

Екстра звучи. Реверберацията е добре уцелена, може би леко засилване в ниските честоти ще направи звука убиец (поне за моя вкус). Свиренето както обикновено е на ниво.

 

И аз чакам да кажеш какво си скрил в рака.

?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Фендер Джаз-бас,преамп Трейс Елиът,мултиефект Лексикон,Алесис компресор-лимитер,дигитален пулт Роланд,комп.

Нарочно съм разместил каналите за по-оригинално :blink::D:D

Редактирано от Geo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Също звучи доста добре :D

 

Кажи малко повече за компресора, това 3630 Compressor/Limiter ли е? Доволен ли си от него, от тук ли го купи и имаш ли представа дали се продава някъде (евентуално цена) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,това е точно този модел.Много съм доволен от него като завършващо звено в системата ми.Донесоха ми го от Щатите.Ако искаш такъв ще попитам дали могат да донесат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харсева ми, че е двуканален и ще мога да го ползвам и за други цели освен за баса. Ще се опитам да го намеря из нашите магазини (Динакорд, Фактор) и ако не успея, ще ти се обадя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да си кажа, че чакам другата седмица да ми дойде едно Санс Ампченце за басчето :godbless: А кат капак на всичко, чакам и Ники да пийм по бира за новия ефект!

Това се нарича пре-функя, но какво да се прави, несподеления кеф е половин кеф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се изфукам. Вчера бях на проби.. Да де гледах си новият бас - фретлес. Много ми хареса.. Скоро (надявам се до месец) ще има и снимки ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то не е баш басистко, ама въпреки това.

Вчера станах горд собственик на този поялник. Въпроса е, че моят приятел който ми го купи е в германия и ще си идва чак по коледа и тогава ще си го взема....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тихо на бюрцето ми се мъдри едно малко, нежно Санс-Ампченценценце :ph34r: Мерси на Ники за приятните моменти, които саздаде за мен и съседите :) Наздраве, приятелю!

 

Поздрави,

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,ребята!

 

Днес се сдобих с два броя кабинети - SWR WorkingPro 4x10 и SWR WorkingPro 1x15,в допълнение към усилвателя ми от същата серия.В момента насред стаята ми седи ей тоз' мамут:

 

4450000010_axl.jpg

 

Да са ми честити! :green:

 

Актуални снимки до няколко дни,да се преборя с една камера. :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много участия ти пожелавам! А на китариста който свири с теб........по мощен усилвател. :):) Ти разби сичко китарно в мен! :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усеща ли се нескритата завист и омраза в тона ми :)

Честито, Мефисто! Много глави да разбълникаш от сцената!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.