Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

Купих си кубенце: Маршал Валвстеит10 - Made in ENGLAND... По принцип е китарно ама много як звук вади на баса - много ярък и бистър - такъв какъвто ме кефи :metalist:

 

Купих си микрофонче: Shure Prologue хамерикански.

 

Наесен и ново басче :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Така няма нищо общо със бас ама ще се изфукам!

Днес със поставянето на нова врата завърши цялостният ремонт на

банята у нас която преди това направо се разпадаше

Голям кеф, абсолютно всичко е ново.

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам нова баня от около месец и тоалетна ама кукуман ги знае последния път с него се субрахме 9 човека във ваната

 

 

 

никъв алкохол вече :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брей досега не бях вийдал такива изглеждат добри дано само не се изтъркат като презерватив от 20 стотинки ;) ае с здраве да си ги возиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега си свирех с контрабасче КРЕМОНА и два баса ОРФЕЙ (единия полуакустичен като Gibson, а другия като Fender American Vintage ‘62 Precision Bass®), но сега реших за участието на групата в един празник на родния край в Димитровград и един фестивал за поп и рок песни в Несебър на 8, 9 и 10 Септември да си купя малко по-добра китарка и си купих Fender Precision Bass® Junior.

Мнооооооооого към доволен. Страхотен звук и сам свири :D . Понеже вървеше с по-тънки струни му сложих нови Stagg със G=0.45 та звънна още по-здраво. Сега спокойно мога да :D и да :D:D

Мисля като го доизплатя (не ми стигнаха парите ;) ) и се опарича да му сложа още един адаптер и мисля, че ще стане още по-добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го Батко!!

 

Най-накрая,след 4 месечно пътешествие,вчера пристигнА от USA!Чудя се как да го кръстя - Одисей;Мойсей;Матей(Миткалото);или Пантелей(Пътник)!По едно време бях решил,че е "Изгубена Станка"!

 

Става въпрос за Ampeg SVT IIPro + SVT 810E.

 

Снимки - впоследствие!

 

П.С. Дебютът му ще е подобаващ - довечера с W.A.S.P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее doc. :godbless::godbless:

Толкова благородни ти завиждам, че чак отива на неблагородна завист !

 

 

Ами да си го ползваш със кеф. чакаме и записчета ;)

 

Абе това цялото как до домъкнаха от пустата му америка бе :)

баси мамата; )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники,слагай по още едно "с",че да не вземе колегата с посоченото име,да се чуди,какви записи се очакват от него! :godbless:

 

Всъщност,аз не съм точният ползвател(по предназначение).Взел съм го с цел, backline rental.Но пък не пречи,някой ден да му запиша гласа.

 

Как пристигнаха: С контейнер + твърде много нерви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@docc,честито! :godbless:

 

Пък аз пускам обява във в-к "Позвънете",че търся професионални обирджии и бригада хамали - да влачат нещо тежко... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз пак да се похваля ;)

 

Купих си акустична китара Стагг - не съм претенциозен (е за бас да ме питате съм много) и ми се струва чудесна... Супер е!

Купих си стойка за китара Фендер - от Райзинг Форсе 23 лева...

И един кретен нещастен ми удари колата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.