Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Блок 3,ред 2-ри(който фактически е първи),място 27.Място 25 е взето от един много добър мой приятел и китарист,но може да бъде продадено за крупна баснословна сума.Как мислите...дали звука на първите 2-3 реда ще е не дотам добър спрямо "ерогенните зони"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина марка наистина, но на мен точно този модел ми беше легнал на сърцето. Взех го от Германия, собственикът малко преди това го купи от Щатите (като ме изпревари в опита ми да го грабна аз). На практика познавам предишните двама собственици на баса - интернет обществата са страшна сила :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Готина марка наистина, но на мен точно този модел ми беше легнал на сърцето. Взех го от Германия, собственикът малко преди това го купи от Щатите (като ме изпревари в опита ми да го грабна аз). На практика познавам предишните двама собственици на баса - интернет обществата са страшна сила :)

 

:) Хах,винаги съм си знаел,че си МАНИАК! Честито!

Редактирано от рахата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде и моят ред да се похваля, както бях писал преди около месец казах че ще видя Уутън брадърс и стана.Мамка муууу бях на три метра от него и го гледах като извънземен. След Германия и Холандия бях и в Румъния на феста Гарана на 19-ти, Стиф Хакет и групата му ми откъснаха главата и после и Уутън ми взе главата и ми я отнесе в космоса. Утре ще пусна и някой снимка. Само да кажа че удоволствието от концерта беше невероятно, с две думи "Музикален оргазъм"

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

.... от днес музика ще правя с това B2030A_big.jpg

 

... на първо слушане съм много доволен :cheers: ...... то като че ли ако не съм нещо ще се случи де ама карай :)

 

... купени от Динакорд за 515 лв. - в Томан са 280 евра някъде и 30 евро транспорт .....

Редактирано от zanev 70
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Златен и ти ли басист стана бе ;) ша са сетиш, че тея тънки струни са за момиченца да ги дърпат, то га не сий 5 струна да ти е 135" :)

браво за Ямахата много готини басове са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТО ГО!!! Най-после, след 2 месеца чакане :):dance:

 

147291_800.jpg

147326_800.jpg

147346_800.jpg

 

ПП: Благодаря искрено на Явор ("разбойник" от форума) за съвета. Явка... бири предстои да се пият... :)

 

 

Симеон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честит да ми е новия слухов апарат:

Не така на картинка че чужденците ще пискат :)

Най-сетне открих колко детайли имало в любимите ми музики...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.