Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Много добра е станала? Адаптерите какви по-точно са, че изглеждат доста интересни. М/удругото поправяш ли акустични инструменти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Благодаря!

Адаптерите са P-Rails SHPR-1 Seymour Duncan. Надписа мисля, че се чете от снимките, а Сергей е човека, който може да опише по-подробно как усеща звука и комбинацията от бленди. Лично на мен много ми допадна дълбокият и плътен блусарски тон на P90-тарската бленда.

...а за кухарките - на ЛС.

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на К.Д. от сърце за чудесно възроден инструмент!

 

Благодаря на всички,които ни съдействаха,дори просто с добри думи! На Краси(Желязко-Станчо-Борко и.т.н.) отделно

 

"мерси" - страхотен сетъп ми направи на "Шапчицата"!

 

Относно адптерите: хора - няма такъв друг адаптер! Много як и мултифункционален.В момента този инструмент събира

 

в себе си и Гибсон ,и Страт и Теленце,плюс чисти Р90.Комбинации са МНОООООГО! В YouTube напишете

 

"Seymor Duncan P-Rails " и чуйте за къкво става въпрос.Нова технология - убийствен тон !!!

 

Здраве на всички ! А също,както каза моя любимия книжен герой Редрик Шухарт:

 

"HAPPYNESS FOR EVERYONE FOR FREE ! "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!Китарката е станала странотно а и с тоя надпис трепа рибите.Пожелавам ти много жица и трошене на мивки с нея.Както винаги адаша е перфектен.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@SergoX

 

Честито за подновената китара :) супер е, предвид на какво приличаше преди. Мисля, че боята можеше да е малко по добре, но като цяло наистина е станала чудесно ;) предвид тежката задача и малкото време

 

Само искам да спомена, че никоя китара не събира в себе си комбинацията между Страт, Теленце и Гибсън. Няма как да стане, предвид различните мензури, материали, конструкции и тн. По правилно вероятно би било да се каже, че ги наподобява от към адаптери

 

Още веднъж , честито и да я докараш пак до старото положение, този път от свирене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1) Мисля, че боята можеше да е малко по добре...

2) По правилно вероятно би било да се каже, че ги наподобява от към адаптери...

 

1) Kоле, сигурно имаш предвид да е по-алена ли?

 

2) Серго точно това е искал да каже, но като се има предвид, че той е украинец, малко по-трудно се изразява разбираемо.

 

ПП На лаптопа ми, на работа и на монитора ми в къщи, има сериозна разлика в цветовете. :)

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да изпадам в Офтопик :)

 

Имах предвид по добра (на снимката не ме грабна), не по алена :D , иначе лаптопа ми си е наред и боята си е съвсем достатъчно алена.

 

п.п. Надписа е върха :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да изпадам в Офтопик :)

Имах предвид по добра (на снимката не ме грабна), не по алена :D , иначе лаптопа ми си е наред и боята си е съвсем достатъчно алена.

 

Давай kolio_k! Не се стискай откъм критика или лоши впечатления! Няма кого да обидиш или засегнеш, пък и тъкмо малко дискусийка да спретнем на база конкретика, впечатления и вкусове :thumbdown: .

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изглежда. Браво на КД!

 

Сергинийо, довечера като ми носиш Меса-та в студиото, донеси и "шапчицата" да и накривя ламарините :thumbdown: Може леко демонце да спретна като имам време днес или утре!

 

Честито!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^А така, на това му се вика приказка... :) ...за ''червената шапчица''

 

 

пп. Коле, дефинирай ''по-добра'' , ''по-добре'', че цял ден се пъна да измисля какво имаш предвид.

Разбирай, че мнението ти по въпроса за Ч.Ш. е от значение.

пп-2 Не мисля, че коментарите (добри или лоши) могат да бъдат класифицирани като :thumbdown:

точно в тази тема. 13.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо,мерси ,брат,довечера ще я разтриеш!

 

Касаемо цвета: един от моите ученици в Украина писа в съчинението си,че съветското знаме е червено,защото

кръвта на съветските хора била червена !! Харесвам този цвят,въпреки,че се ориентирах по етикета на Кока-Кола.

 

Относно Гибсон+Страт+Теле: и на китайски да се изразя,то логично,че когато говоря за тона на адаптерите,

в никакъв случай не имам предвид мензура,радиуси и останалата геометрия ! :thumbdown:

 

Поредната ЕВАЛарка на К.Д. ! Пази зъбките,приятелю - много торти те очакват ! ! !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата е просто страхотна!!!И цвета и надписа!

Сега остана само да си изпрося, Серго да я демонстрира :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коцето пак направи лудница със занемарен инструмент. Ееееех, деца, деца... :) Китарата и мен като боя не ме грабва, но това е въпрос на личен вкус. Тук се гледа концепцията на лого и цвят, а и все пак желанието на собственика е най-важното.

 

Наздоровя и встретимся под столом!

 

150px-Wodka_Moskovskaya_Flasche.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.