Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Ехе, излюпи се! Крайно време беше...

Обаче двамата със Серго, решихте да изплагиатствате медения цвят на Сандвича ми, ама не ви се получи работата,

щото ва прокълнах на цвят и магията ва хвана. :P

Не искахме (аз и Сергей) бърста да е стандартно черно-червен, но май не можахме много да го избегнем.

...И се получи една много красива китарка. Биливми! :yes:

Главата да бъде червена като цвета от бърста, за да се виждат ригалите на кленчето.

Ако прежалите обаче 'очичките на птичките', нека е черно - ще бъде много добре! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Вартоломее, нещо не разбрах за ригалите и кленчето (де го тоя ригал бре?). Дилемата е да видим как да цапнем лицето на главата на грифа, дето е лепнат фурнира. Идеята е да е matched headstock, ама тоя номер с бърста на тялото малко ме затруднява да видя как би изглеждала с такъв цвят, затова и питам.

 

П.П. ...и няма никакви плагиатски намерения мале. Всичко си е оригиналдъ! ...и няма да кълнеш, щото ще ти спра хапчетата!

П.П2. Черно е също опция, обаче като се скрият комбалчетата май няма да е кой знае колко интересно...

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре, пробвай с кърмъзяното и ако не ти ареса - почерняй! И в двата случая ще е ок ама сякаш черното е по-'арно.

За гьозовете не са кахъри, има си достатъчно от тях по тялото.

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна работа! :blink: Поздравления и от мен! :D

Имам две идеи за главата на грифа:

1. Да й направиш същият бърст като на тялото, а също така и на задната страна на гифа. Би се получила чудна красота!

2. Прозрачен лак. Но ще е много тривиално...

 

Поздрави и успех! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага ми хрумна една идея, която е комбинация и от двете ти предложения... ще я обмисля утре на място.

Благодаря :D

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия бърст ще е добре, но понеже знам, че Станчо няма подходящ пистолет за целта, затова му предлагам

възможните варианти.

Ей, серси, крайно време е...да се оборудваш с нова техника!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе майсторе изтрепах се да надничам в темата :D - белким нещо се види ново...обаче ме разби пак с резултата! Абе заслужава си чакането - страхотна е китарката спрямо първоначалното състояние. На мен също първата ми идея беше главата да е с бърст като тялото още като прочетох въпроса, защото винаги съм си мечтал за такъв дизайн...обаче видях после, че колегата по-долу е писал за същото предложение :blink: така, че мене ако питаш и пистолета позволява такъв вид интервенция - смело бих се хвърлил в такова приключение и авантюра (разбирашлимъ) :D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се помъчи Коцето и с този пистолет ще го удордиса тоя бърст само ,че ще има много разход на лак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то, ако ще е само за главата, няма да се изразходи много лак, въпроса е да стане. Ще има експерименто то е ясно и още по-ясното в случая е, че 270 кинта за пищоФ се обричат. Харесъл съм го отдавна ама пустият му принтер не ги печата банкнотите като хората... :greenangel:

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая глава с тази супер шарка е направо грях да се цапа с каквото и да било! Само лак и нищо друго (по мое мнение ...). Ама вие ще си решеите :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, и тази идея ми мина покрай малката група оцелели мозъчни ми клетки. Само лак би била добра идея, но Сергей се губи някъде по трасето, за да чуем и неговото мнение.

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.