Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

Това, което се опитвам да ти кажа е да не взимаш нещата толкова насериозно. Въпроси от сорта "коя китара е най-грозна" не заслужават толкова енергия според мен. Няма да те поучавам, дръж се както искаш. Бързо обаче успя да създадеш лошо впечатление. Може би трябва да се замислиш. Стига толкова по тази темата.

 

По реалната няма да кажа нищо, само ще постна едно :

 

wrxt_warrior_md.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично, но как един път не видях хубав BC Rich.......... бе въобще арабия металите свирят на ужано грозни китари. Имаше едно виде в титръбиш на китарите на Кърк Хамет от Металица, имаше едно "водно" теле, ужасТно беше просто. Единственото. което ми хареса бе лафа на Кърк - Исках да го напълня със собствената си урниа, но нямаше как да се запази цвета итн. :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично, но как един път не видях хубав BC Rich.......... бе въобще арабия металите свирят на ужано грозни китари. Имаше едно виде в титръбиш на китарите на Кърк Хамет от Металица, имаше едно "водно" теле, ужасТно беше просто. Единственото. което ми хареса бе лафа на Кърк - Исках да го напълня със собствената си урниа, но нямаше как да се запази цвета итн. :punk_guitar:

Всъщност не я напълнил, защото не знаел как да я отвори. :girl_cray2: Иначе като за плексигласова китара звучи страхотно, като се има предвид на колко концерти я е ползвал. Абе пънкарския Хамет беше доста харизматичен. ;)

 

Ето една хубава китара по модел на храчката ми :

 

Jackson-WRMG-Warrior-Black.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Доста грубичко изказване. Само за протокола, на каква точно като марка и модел китара/и свириш/притежаваш?

Редактирано от Bobolin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 2-3 дни на Cort KX101.

 

P.S. Не казвам нищо за звуковите качества на Джаксън, защото самия аз харесвам много някои техни модели (например твоя Солоист). Формата е гадна, а като гледам за свирене седнал е и доста неудобна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЯМА ГРОЗНА КИТАРА !

 

Много си прав - това не бих го нарекъл китара :butcher:

 

gittler.jpg

 

 

 

 

Това прилича повече на антена за телевизор отколкото на китара ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз се отнасям с хората така както и те с мен.Да им се подмазвам само защото могат да ме научат на нещо?Не, благодаря!Това, че изказвам мнение по китарната хубост не мисля, че е лошо.А какво от това, че се изказвам по отношение на хора с дилема върху дадени продукти?Винаги казвам 'аз бих си взел...' или пък 'не съм много наясно, но бих предпочел'.Избягвам писането в такъв тип теми точно заради факта, че не съм по-наясно от голяма част от хората в този форум.Мисля, че там където съм писал, явно съм имал дадените знания за да ги насоча правилно.А и не съм писал само аз, освен това всеки се отличава с различни интереси от другите.Пък и да не забравяме, че всички живи хора грешат.

 

P.S. Не ме притесняват отговорите, предполагам, че в профила ми пише, ти как мислиш, или просто ей така се изхвърляш неподготвен?

 

Telecaster = ugliest 'guitar' made ever.

 

ever made, ако позволиш.

 

Иначе по темата за мене Jackson са доста грозни (за суперстратовете им говоря). Но BC Rich май ги бият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично, но как един път не видях хубав BC Rich.......... бе въобще арабия металите свирят на ужано грозни китари. Имаше едно виде в титръбиш на китарите на Кърк Хамет от Металица, имаше едно "водно" теле, ужасТно беше просто. Единственото. което ми хареса бе лафа на Кърк - Исках да го напълня със собствената си урниа, но нямаше как да се запази цвета итн. :girl_cray2:

 

Ето една мнооооо хубава китара на B.C. Rich тук Опа, сори, тук май се говори за грозните... :)

Редактирано от rockozaurus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като изгледах всички снимки на ''грозното пате", (което всъщност е теле) разбрах че има само едно нещо на този Свят със съвършени форми: http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1721/84...6Q7u1sMNwmJ.JPG :)

Редактирано от rockozaurus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема така или иначе се отплесна много .... АМААААА много, та е Ви един ;) : Не е грозна китара

 

По-здрави!

Герги

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе китарата наподобява жената по форма (ся да не ме намразят музикантките :) )

Грубоватото Теле,скосения за удобство по ръбовете Страт и дървения Лес-Пол (как радва с топ-а само) са с една концепция - от класиката,а тия ръбати Рич и подобни за мен са супер грозни,освен че са практически неудобни..абе - кич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като съм в близост до теле, страт и лес пол, губя тотално мотивация за каквото и да е свирене и като страничен ефект поне една седмица след това имам проблем с ерекцията. Ама то навярива щото не съм дорасъл да свиря на тях и да стана и аз любител на бавното и умно свирене а се фърлям все на такива чепати кичозни китари за метЪли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Добре,засягате се от мнения,някой може ли да твърди,че китара с форма на петолъчка е практически удобна за свирене и красива?Това е поза и маркет,бе,момчета.

(за резонанси и други мислени неща в конструкцията на Лес-Пол не го коментирам тук - нема смисъл)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не е удобна? Зависи си от човека и неговите предпочитания според мен. Няма как да знаеш на мен или някой друг какво му е удобно или не? Пък и не виждам нищо кичозно в китарите на BC Rich, освен Bich-a, той е единствената китара, която ми се струва грозна от гореспоменатата марка.

Редактирано от Annonnymоus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.