Jump to content
Българският форум за музиканти

Коя е най-разпространената марка китари сред съфорумци


Arcturus666

Recommended Posts

Не знам дали е имало такава тема преди ,но на мен лично би ми било любопитно да разбера :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Направи анкета,а аз като съм с 3 китарки какво да кажа? :thumbs_up:

То е ясно че Скуайър..

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скуаяр, после Ибанез, ама като се замисля като нищо може и обратното да е, след тва май идват Винтидж, Фендери май има не малко, Джаксъни, Би Си Ричове, Шектъри май има стабилно и Гибсъните май са най-малко. Стаг, Кремона и Орфей май също са бая. Сяква зла гад има из форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кортаджийте не сме много ...Но като цяло мисля, че Скуайър и Джаксън/Ибанез са най-разпространени сред съфорумците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, не се заблуждавайте ... Най-разпространената марка китари е марката "6-струнни" :)

 

Дето имам един колега, на възраст така е човека ... С доста стаж ... Един наш разговор:

 

- Имам черен Фендер, много готин - вика той

- С кви адаптери е? - питам аз ...

- С бели! - отговаря уверено той

 

:):greenball::thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че Squier, Fender и Jackson (които на практика се произвеждат от една и съща корпорация). Просто имат добра реклама.

 

:thumbs_up: За Squier и Fender не знам, но Jackson имат някой добри модели от X и MG серийте (говорим за Японско и Щатско производство, индийските са ДА СИ ЕБЕ МАЙКАТА :)) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един сравнително добър Скуайър в момента и да това ще да е най-разпространената китара тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под 'разпространена марка' какво имаш предвид? какво притежаваме или какво предпочитаме кат марки ли?

Ако е за притежаване аз имам един Vintage VS-6 Cherry red а за предпочитане са Gibson :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наи-много има скуаяри и ибанци!Аз лично свиря на шектър и не мисля , че има повече от 10 човека , които свирят на шектър тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е уошбърн ви64, и аз съм доволен от нея,то стана нещо като анкета накрая,който събере отговорите ще получи статистиката :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам една Ямаха и един Американ стандарт... не че има голям смисъл в темата ама съм стабилно почерпен , а останах без компания :cheers2:

Честита нова година :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.