Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Това хапе злобно -

 

006503457.jpg

 

Поредното перфектно/прецизно изпълнение на Gregg ,предполагам е ясно за феновете на Тенекиения Тормоз на британските Портокали..

Ето още малко нескопосани снимки от мен-

 

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=264683

 

За тестване в стая леко не чувам с лявото ушо,а майка ми ,имайки лошия късмет да мине през нас докат му се радвам , вдигна кръвното,но за щастие ме укроти. :girl_cray2:

15 вата ламба,достатъчни за да се свири с неаграрен барабанист с 1х12" (обмислям кабинет,ма ще ме изхвърли милото :girl_cray2: ) ,чудесен клийн ,а като се вдигне драйва хвърчат едни фийдбеци ..(без гадна микрофония) .

Ползвам за бууст Boss SD 1 ,но стигам до извода че не му трябва особено в тоя диапазон на кривене.Бе-смрът ,ся остава на живо (с бенд) да го изпържа. :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^Абе кви да ги пусна с микрофон от китайски слушалки за 10 лв..

Трябва да се пипне просто,лампата при свирене с атака пържи зверски и пробива в общия джангър,ако в къщи си направиш мазен саунд със симулации ,в група това потъва у 3-та глуха,вервай ми ;):girl_cray2: .Всичко идва от динамиката на лампите и най-вече от дясната и лявата ръка на свирача. :girl_cray2:

Надявам се Gregg да пусне семпли,но зависи какво искаш да чуеш- аз ако запиша нещо ще звучи като Крийм от 60-те на миналия век :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казваш го така, все едно да вадиш саунд подобен на Крийм е някакво престъпление :girl_cray2: За симулациите съм абсолютно съгласен - колкото по-просто и по-дърто, толкова по-добре. Всъщност ми е интересно как се държат тези маловатови глави, че съм си поръчал една такава въшка и ме сърбят ръчичките докато пристигне.

 

А Garland дали си има нещо като сайтче? Хм, толкова много изработки, толкова много доволни хора, семпли тук-там.. Би било много гот ако има на едно място снимки, спецификации и най-вече семпли на всякакви негови неща - записвани от Gregg, или от клиентелата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казваш го така, все едно да вадиш саунд подобен на Крийм е някакво престъпление ;) За симулациите съм абсолютно съгласен - колкото по-просто и по-дърто, толкова по-добре. Всъщност ми е интересно как се държат тези маловатови глави, че съм си поръчал една такава въшка и ме сърбят ръчичките докато пристигне.

 

А Garland дали си има нещо като сайтче? Хм, толкова много изработки, толкова много доволни хора, семпли тук-там.. Би било много гот ако има на едно място снимки, спецификации и най-вече семпли на всякакви негови неща - записвани от Gregg, или от клиентелата.

За Крийм си е постижение да го докараш,но там е друг филм.. ,просто съм с впечатления,че повечето съфорумници са фенове на бруталния метъл саунд :girl_cray2:

Хубавото на маловатовите е, че можеш да го изцепиш докрай за да звукне,без да убиеш озвучителя и останалите в групата :girl_cray2: ,имах едно време 50 ватов Маршъл,който надвикваше централното усилен на 5-6.

Има тема за Garland,но по молба на Gregg пускам темата в този раздел.

 

@Black Bird- по схема на Orange Tiny Terror,естествено не точно 1:1 копие.

 

Свилка,ще черпя де, нема да ми се размине. :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросният Ориндж е готина играчка, но ми се струва прекалеееено скъпа. Надявам се Гарланд-чето е излязло на доста по-приемвлива такава. ;)

Един фен се кани да си вземе сходен модел на марката Blackheart Engineering. Аз нали си купих 3/5 ватовата версия и останахме много доволни. А 7/15 ватовата имаше и още две хитри копченца... Изобщо голям фен съм на маломощните АМР-ове. Макар да вдигат толкова ДЖАНГЪР, че хич не ми се връзва термина "маломощен"... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^въобще никой не казва че са маломощни,50-100 ватовите глави са за стадион или голям клуб,15 лампови вата се равняват на 30 вата транзистор-достатъчно.

А Оринджа в Солун го гледах за 500 евро,за цена пускайте ЛС на Gregg,но е оферта. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Време е за джема, няма къде вече да бягаш, животно...

 

Прекрасно; най-после да се обзаведеш, като според ранга си.

А от Галин само хубави неща очакваме.

 

Честито и на ТРИМАТА: хАртист, магесник по изпълнението и публика!

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност ми е интересно как се държат тези маловатови глави, че съм си поръчал една такава въшка и ме сърбят ръчичките докато пристигне.

 

ква въшка ве тва си е дзвер ;)

представям си какъв як джангър става, супер яко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно не мога да разбера :

 

Нахвърляте се,нахвърляте се на "лампи",зор,зор и поле зор,зор да ги продавате...

 

Незнам защо точно тук реших да пиша ,но имам доста натрапчиво впечатление от последната година.... дано и с тебе не стане така.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.