Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

^Абе разнообразие да има,имал съм два оригинални лампови Маршъл-и ,големия беше за стадион ,а за Студио-15 още ме е яд,че го продадох ,но бях закъсал :) ,Фендер Туинревърб и някакъв велвстейт 40 ,който само за метъл ставаше.Правените лампови глави от детските години не ги броя.

Стигнал съм до извода,че лампата звучи по-добре,защо-коментирано е много.

Нямам на разположение голямо помещение за свирене и 15 в. ме устройват напълно,добре че мутрата до нас е фен и веднъж преби един съсед,който ми риташе по вратата че съм вдигал шум-от тогава не ми правят забележки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хай честито и от мен - забележително. И дай семпъл. Няма семпъл - не се се случило хахаха :)

 

А тайни теръра си е оферта и хич не е толкова скъп (колкото можеше да бъде) - и е един малък злобен "мадърфакър" :D

Каква маломощност к'ви пет лева - 10 вата са два пъти по-тихи само от 100 вата усилвател, така че няма какво да се говори.

 

@ava - в смисъл ? Свириш, свириш - омръзва ти - продаваш - купуваш друго - свириш, свириш - омръзва ти и т.н. цикъла се върти - не виждам къде е проблема? Или като е лампов трябва да е за цял живот? Ако хвърлиш един поглед на Classifieds секциите в някои чужди форуми или @Craig list, направо ще си помислим, че хората там купуват, за да продават и ще отбележиш факта, че продажбата на лампови усилватели в този форум и въобще прилична техника различна от "Стаг", "Берингер", "ПиВи Блейзър" и някои друг осемдесетарски "префален" дист си е събитие направо. Не виждам кой се пъне чак толкова....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са няколко непретенциозни семпъла, които записах, докато работех върху ампа.

Веригата е Jackson SL2H /SD - SH12 bridge, SH1 neck/ - Dirty Dog - SureSM57 - 2x12" /closed back/ .

Писано е през Creative Audigy 2 ZS без никакви корекции.

По време на свирене сменям bridge - bridge+neck - neck.

 

 

TT-Clean-45

 

TT-Preamp-distortion

 

TT-PowerAmp-distortion

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Бе пробвах малък семпъл,но нещо се ебава путфайл и не тръгва при мен,може и да е от моя телевизор?

http://media.putfile.com/dogo-26

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така бе деа,и като МП3 пробвах-пак не тръгва,10 МБ е -не товари толкова??Я светнете друг сайт за качване ,че съм не мн. в час?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.esnips.com/ - като putfile.com, само че . . . много по-добре. :greenangel:

 

Честито за придобивката. Като се прибера от работа ще чуя и семплите. 10х. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То имало и други сайтове..

Записвано е с Винтидж В100 (щото Фендера във всичко звучи) с микрофон от слушалки на 1-2 метра от 1х12 Селешън>Куул Едит,без никаква обработка.Гейн-10/Тонконтрол-макс баси/волюм-2.

Не мога да го изцепя повече,защото не знам къде да скрия микрофона-премодулира.А с бууст овърдрайв на Бос кво става не е истина,но това е само ампа,да му се чуе гласеца :beer: -

едит-ще кача и с чиста китара и с бустер като имам време.

 

http://www.esnips.com/doc/cbc62fc1-ce71-4a...eee980b76/d-dog

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм и този линк нешо не бачка. Ето един работещ:

D_DOG_Sample

 

И стайно (имам предвид, че микрофона е доста далече и повече хваща звука на стаята) звучи доста доста яко :beer: !!!

Абе друго си е амп да има !!! :D Супер.

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hilbilly, провери дали не си качил файла в личната си папка (трябва да се казва нещо от сорта 'едкойси's stuff'). Провери атрибутите на папката и смени sharing от "Personal" на "Public (Share with the world)". Ако са в личната ти папка, можеш да виждаш файловете само ти и то само когато си логнат. :cheers2:

 

Или по-лесния вариант ако не ти се рови е да направиш нова папка, то ще те пита каква да е, ти ще му кажеш да е "Public (Share with the world)" и да качиш пак файла. :cheers2: И така занапред ще можеш да ползваш безплатно до 5 гигабайта. Махнете го вече тоя putfile, че нещо бъгва напоследък и мен лично ме дразни. :D Хайде, че искам и аз да чуя деее.. . :beer:

 

ПП: на работа съм и не знам на сънчо файла дали работи. . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи и семпълчето е МНОГО готино! :greenangel:

 

Макар че май наистина е далечко майк-а и се чува като тейп-нато от съседната стая. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.