Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китаристи


Egon

Recommended Posts

Да, много хора го плюят, че се гримира, слага си черен лак и изглежда гейски. Обаче човека е женен, а всичко това за шоуто. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да... егати шоуто да го видиш и да ти се доповръща... тоя пич(ако може така да се нарече :rolleyes: )не ме кефи макар да свири добре :)

 

 

Rock On!! :recourse: (ама не като Лайхо :D:D)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да поясним. "Любими китаристи" за какво се отнася? За китарните умения или за визията и сценичното поведение? Като китарист няма спор, че е добър. Но за визията му явно е въпрос на вкус. Моето мнение е, че и тя е добра. (Тук май се поотклонихме от темата) :recourse::rolleyes:

Моите фаворити са:

Дейв Мъри, Ейдриън Смит, Джон Петручи, Ингви Малмстийн, Алекси Лайхо и Ангел Димитров :) Последния наскоро го гледах в шоуто на Слави и стила, който прави наистина е много готин.

Абе с малки изключения яко Стратокастъри :D Редактирано от Janick_Gers
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споменах ли Izzy Stradlin?

Той ми е любимия китарист и смятам ,че е много добър ритъм китарист.За съжаление никога не съм го чувал да свири соло :thumbs_up:

 

Не ти е прясно! Изи свири също сола! И на доста концерти съм го виждал. Аз например веднага се срещам за "Нощния влак" на Гънс, където бичи първото соло.

 

Мене соловите му албуми също ме кефят. Много добър певец и китарист. Макар, че отдавна не слушам глем или хард рок, твърдя че той ми е един от любимите музиканти, относно солова кариера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е идола просто.Много добра визия , звук и глас.Останал съм с впечатлението обаче , че докато беше в Гънс той беше в сянката на Слаш или пък например гледах едно интервю (първото им в МТВ) и Изи почва да говори нещо и Аксл и той почва след него и общо взето :thumbs_up: ...Бе сега се сетих ,че и в You could be mine той бичи началното соло :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.