Jump to content
Българският форум за музиканти

Колани


Slide

Recommended Posts

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Развий чашките, сложи 2 шайби и колана, завий чашките и си готов :huh: аз така правя с моя Ernie Ball, иначе наистина се поизхлузва :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе за какво са тия Цигании,бе хора,шайби,телове..,страп-лок на Шалер е към 25 лв при Капъша и със всякакъв колан няма проблем,на времето счупих една китара от скапан колан и не пестя стинки за такива неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страп-лок на Шалер е към 25 лв при Капъша

Моите даже бяха за 22 лв. от един магазин до ЦУМ,но колкото до цената,няма значение,защото вече от година и половина свиря с колан от 40 лева и страп-лок за 22,което прави 62 еднократно похарчени лева,освен ако не го загубя този колан,не виждам какво може да му стане!Общо взето с минимална сума,забравяш за този проблем с години!

Само не знам как за някакви си 20-25 лева си рискувате китарите!

И 100 лева да бе страп-лок-а,аз пак бих си го взел,ама вие си знаете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже за 2 седмици скъсах 2 колана, се принудих да дам малко повече кинти и си взех един Фендерски за 25 кинта и допълнително го приших, сега няма откачане , няма и късане. Късането предполагам е същото, като откачането, понеже те поставя в неудобна ситуация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
Аз имам Димарзио колани завити с винтове за тялото. И самия колан се маха с едни щипки, като на чанта за кръст :greenangel:

Идеал са.

i00.jpg Dimarzio clip lock - най-яките колани! :greenangel:

 

Не случайно Steve Vai , John Petrucci , Yngwie Malmsteen , Gary Moore , ( Аз :( ) и още доста други ги ползват....

1934763962_ibanez_evo_410_02.jpg

JOHN_PETRUCCI_N50_23JUNE2005.jpg

YngwieMalmsteenD2-Cover.jpg

Gary_Moore_02.jpg

Редактирано от Alex V.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...в райзинга имаше едни колани "ребел"...аз си закупих един на времето...ползвам си го с кеф и до сега...адски твърда кожа...няма измъкване...надежден и удобен...ако пак вкарат веднага си вземам още един...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лЕЛЕ И АЗ СЪМ с тоя Ърни Бол много гаден колан ... Много ми се измъква и мисля и аз някакъв да взема гледах на Planet waves в Динакорда не бяха много скъпи ама сега поръчах на един приятел да ми вземе от Холандия някакъв як и дотогава мисля да се мъча с моя...Иначе един приятел е с тоя Стаг за 8лв. много добре мъ върши с твърдата кожа..И така си е по-добе дай 50лв. за колан ама да не го мислиш не веднъж съм си хващал китарата на метър и по-малко от земята заради този моя и си чакам колана от Холандия че тоя моя направо ще го изхвърля после :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили деца,забележете Шалерските заключвалки на последните 3 колана от снимката на Кольо,който е професионален музикант.

Що ли се абим..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 2 комплекта Дънлоп, а един френд два на Шалер. Не се наемам да твърдя кои са по-удачни като система, но и двете марки определено си заслужават парите!!!

 

Колани ползвам на Дънлоп тия:

370169.jpg

Много са здрави и определено ме кефят повече от останалите, които съм виждал (Фендъл, Планет Уайвс... Стагг :dance: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз ползвам на Дънлоп колан (левия на снимката на Thomas), от фактор (шъ извинявате рекламата) си купих 2 щипки за колан (пластмасови, не помня какви пари са) сложих ги с доста зор, обаче просто не виждам начин китарата да се измъкне от тях. То не е и ставало де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.