Jump to content
Българският форум за музиканти

Амп дизайн


Recommended Posts

Здравейте,

поиграхме си с моят колега и приятел Цецо и направихме това чудо. Схемата на усилвателя е на Маршал и е правена 70-те години, лампа, звучи доста ретро. Ние поработихме по външния вид и ето какво сътворихме за два дни.

Ето линк :

 

http://usera.imagecave.com/affection_kzk/MyAmp/

 

Дайте и мнение!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!

Много ми харесва белия цвят на кожата.

 

Лично на мен не ми допадат тези големи бели болтове, но това е моя преценка. Освен това сложете пласмасова капачка на светодиода. Има едни готини черни по магазините. Диода влиза в нея, и това цялото се бодва на панела.

 

Малко не ми допада и дизайна на предния панел, но пак това е мое виждане за нещата.

 

Иначе похвално, че сте се заели и сте го направили. Определено изглежда по-добре от колкото е било преди мака, че не съм го виждал преди модването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Мнение - като пуснеш семпли.

На външен вид сте го докарали.

 

Няма нужда да пишеш за това в целия форум.

 

 

Здрвей, семпли има тук: www.affection-band.com .. в music секцията - песента "Кратък Миг" е записвана с него, китара Hagstrom Super Swede , без допълнителни ефекти - директно с една жица в драйв канала.

 

Извинявам се иначе за другите теми.

Поздрави

Редактирано от amorphisa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!

Много ми харесва белия цвят на кожата.

 

Лично на мен не ми допадат тези големи бели болтове, но това е моя преценка. Освен това сложете пласмасова капачка на светодиода. Има едни готини черни по магазините. Диода влиза в нея, и това цялото се бодва на панела.

 

Малко не ми допада и дизайна на предния панел, но пак това е мое виждане за нещата.

 

Иначе похвално, че сте се заели и сте го направили. Определено изглежда по-добре от колкото е било преди мака, че не съм го виждал преди модването.

 

 

Мерси за мнението ! По - добре че не си го виждал преди :happy:

Ще гледам да изнамеря капачка за светодиода, нормално е че някой неща няма да допаднат на всички , но решихме да действаме авангардно и това се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре звучи и изглежда!Браво!

Туй соц.маршал ли е било или някакъв друг усилвател?

 

Ами взета е една схема на Маршал и е направено по него до колкото знам! Все пак тогава все още не съм бил на бял свят и незнам как са седели нещата, всеки си е правил нещо, така че да речем че е соц.маршал. На мен ми го завещаха само!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плочката с надписите и потенциометрите със самозалепващо фолио ли е правена?

 

Да, от самозалепващо фолио, само че на топлопечат че да не се размазва после. Отпечатано е и залепено на нещо като пластмаса и тя на свой ред е монтирана на шасито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо БРАВО за ентусиазма и усилията. Приеми следващите редове като съвсем градивна и приятелска критика:

Мисля, че можехте да подберете по-удачно червено-черното фолио на фона на бялата кожа. Към споменатите вече болтове ще добавя и ужасните врътки. Струва ми се, че сте вложили повече пари, време и сърце, отколкото е компромисът с тези врътки и болтове. Успех занапред! :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.