Jump to content
Българският форум за музиканти

* Крадени песни *


Jordan_J

Recommended Posts

Извинявайте за отклонението от темата, но не се сдържах..

 

Историята показва, че най-великите мъже са били гейове и са предпочитали сексуални удоволствия с мъже, напр.: Нерон, Александър Македонски, Спартак, Атила, всички гърци, римляни, гладиатори и т.н. Има литература по въпроса. Това не ги омаловажава като мъже, даже напротив, по онова време се е считало за ненормално един истински мъж да няма мъж любовник. Повечето хора на изкуството също са гейове ( гениалниат Дали, напр. от художниците), пък за актьори и музиканти да не говориме.. много са, много..

 

Що се отнася до Емил Димитров - аз съм на принципа: За хора, които не са вече сред живите, или добро - или нищо!

Това всичко каквоо означава ? Да не намекваш нещо за себе си . Извинявам ако съм те рабрал погрешно :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Къде ме заби и ти сега? Няма как да съм гей, защото съм жена :thumbs_up: Нищо не намеквам за себе си, приемам хората такива, каквито са, пък били те и гейове

Да си отвориме нова тема за това, толерантни ли сме към различните, че в "крадени песни" малко не се връзва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да съм гей, защото съм жена
Има,как,като видиш някои създания жената-мъж с наболите мустаци - лесбосите също са гей. :punk_guitar:

Ма като ти гледам секси аватара не си в тази категория явно. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ ок , де.. :cheers2:

не съм лесбо, обичам мъже-те! (за предпочитане изцяло епилирани и с много татуировки, ако може и на китара да свирят - екстра..)

пп.: за да не прозвучи като 'търси се' - щастливо омъжена съм, влюбена в собствения си съпруг и бг-майка на 4 деца, дори не съм мургавел, сори за :punk_guitar:

Редактирано от VALITCHY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба-а-а, помня като се запознавах с една кака навремето и тя ми разправя "Свилене, аз съм гей", а аз "А-а-а - педерастка"...

- Не бе, гей;

- Е, да де - педерастка...

Така 2-3 мин и накрая:

- А бе, лесбийка съм, бе!

- Е, да де - педерастка :punk_guitar:

 

Ама се разбрахме - много хубави неща направихме заедно :)

 

 

 

Ник'ва толерантност към педалите артисти...
:cheers2: Редактирано от Свилен Бас
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ник'ва толерантност към педалите артисти...

 

е ся как да го разбирам, че ако са артисти - никва толерантност, а ако не са артисти, да не би да се толерират :)

 

 

п.с. Басси в какво се превърна тая тема :cheers2::punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

В началото на темата бях споменал за следния случай, но тогава не успях да открия онлайн примери, а после спрях да я чета, понеже темата вече не беше за "крадени български песни...

 

 

 

Racer X - Sacrifice

 

 

...сега да не ме обявите за хейтър - и на мен ми е неприятно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това

 

изключително много ми прилича на шапката на "Сладко отмъщение" "написана" от група КГБ:

 

Колко ли пари са взели за тая работа...

Редактирано от jkolarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Toni Tomova - Lubov nazaem - Otkritie (2009)

http://www.youtube.com/watch?v=RXUkbVOzXJQ&feature=related

 

Инкогнито- Don't You Worry 'Bout A Thing

http://www.youtube.com/watch?v=VcDHq_P8cCU

 

Чуйте началото- едно към едно е. В различни тоналности са само.

Продукция на безхаберниците от БНТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музика Стефан Димитров...

Аранжимент Красимир Илиев и Стефан Димитров

Интересно на този фестивал комисията дето подбира песните-участници от коя планета пада??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Viara

Не знам как да отговоря на тоз` ти риторичен въпрос ;)

Бай Димитров си пие напитките, в компанията на госпожа Карадочева, припяват фалшименто на пияни глави, че после ни пробутват творбите си по противни медии като нова , ермалъктиви, драгочаяаналедно... Добре си си ти, не си в Булгаристейн... :greenangel:

ПС- пратих им мейл на Инкогнито, кака Т. ще остане доволна...

Редактирано от bmmusic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То...от една страна автор на песента е С.Уондър...

Та освен ако Блуи има примерно право над композицията на интродукцията... Но може дълго да се спори, че именно тази интродукция прави песента разпознаваема като "Don't you worry bout a thing" by Incognito...

Били сме свидетели на нагло крадене от Миро и Ст. Вълдобрев, ама досега не съм забелязала с толкова фрапиращ копи/пейст да станеш участник във фестивал (предполагам е била в конкурсната програма тази песен?!).

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех, че е на Стиви W.

Ама т`ва- наглост ли е , к`во е .....

И Стефчо Димитров...аранжор- :thumbdown:

Крадливите бездарници ще си платят масрафа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.