Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

Днес ми подариха Ymaha psr-423 но нямам стилове вътре може ли някои да ми помогне със малко стилове ще съм ви благодарна скаипа ми е Ninakirova4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тази yAmaha си има стилове вътре, защо търсиш други??

исам стилове за народна музика и балади не ми харесват оргиналните стилове 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тази yAmaha си има стилове вътре, защо търсиш други??

исам стилове за народна музика и балади не ми харесват оргиналните стилове 

 

Нина, най-напред бих искал да знаеш, че стилове за клавирите от PSR  серията на YAMAHA има предостатъчно. Въпросът е някой да ти покаже къде да търсиш, или направо да ти изпрати такива. Отделен е въпросът, че при зареждане на такъв стил в твоя чисто любителски инструмент, няма да има пълна съвместимост на аранжимента с този на източника поради различния брой елементи на стила /много по-малко при теб/ и  различния набор от банки за извикване на звуците /т.н Registration memory/

Като дългогодишен притежател на клавир YAMAHA PSR A1000, разполагам с богати ресурси от стилове, звуци и MIDI файлове с балканска и народна музика, които  мога да ти предоставя. 

Стиловия формат, който чете твоя инструмент е същия като на старите по-големи събратя от PSR серията, т.е Syle File Format, имаш опции да зареждаш и звуци така че нещата донякъде може да станат.

Прехвърлянето на информацията при PSR 423 става само с директна кабелна връзка с компа /USB TO HOST/

 

Търси ме на skype: algoshev, или на някой от телефоните в линка към подписа ми.

 

И още нещо по същество, пряко свързано с темата:

Огромен ресурс от фабрични стилове на PSR серията:

http://psrtutorial.com/sty/yamaha/index.html  

 

Форум с музикални ресурси, вкл. балкански и ориенталски стилове за Yamaha /Необходима е регистрация/ :

http://www.midi-matrix.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за нахалството,може ли някой колега да сподели сетове за корг Pa 300,нужна ми е информация за работа в чалга заведение.Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеѝте още сам нов.Имам КОРГ ПА 50 SD и имам нужда от стилове,ритми, аранжименти и бленди.Ако може някои да ми изпрати ще сам много благодарен.Имеила ми е VIDINSKIDENISLAV@GMAIL.COM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,темата е за размяна  имформация за клавирите.Желая да си разменям имформация включваща нови семпли( барабани,бленди,баси и др.) проби под  wav формат или mp 3.Склонен съм да разменя ритми със напреднали колеги разполагащи със сериозна имформация. :thumbs_up:

 

     Поздрави !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся семпли на кавал, кларинет, гайда, тремоло мандолина, или тамбура за свирене на фолклор. Няма да откажа добри пиана, акордеони и китари. Автентично звучащи бленди, без надути ефекти за Pa800/Pa 2X Pro.

 

Асане, имаш ли подходящи неща от изброените?

Редактирано от Goshev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте ! Наскоро си закупих Roland exr 5 ,понеже не съм работил с такава машина ще искам малко помощ от някой тук.искам да си кача малко стилове,но не знам как става.имам дискети със стилове те тръгват и работят.но аз искам да си кача и на самият синтезатор.ако има някой тук нека ми обясни как става това и какво по точно трябва да се направи.опитвах да кача няколко стила,но така те не се запаметиха във синтезатора.

Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте отново,търся контакт със колега който има корг м 3 и склонен да ми обърне малко внимание и време.Искам да ми запише определени звуци и тонове от тях с цел да мога да си направя желаните мултисемпли и звуци.Мога да отделя и аз време или помощ със каквото мога.Надявам се трибуната на форума да даде резултат и ,че форума се посещава от колеги със този или по-новия кронос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

здр.имам корг па 80,също търся  стилове и бленди.имам няколко сета ако искаш да разменим инфо скаипа ми е.deyan.kostov2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравеѝте още сам нов.Имам КОРГ ПА 50 SD и имам нужда от стилове,ритми, аранжименти и бленди.Ако може някои да ми изпрати ще сам много благодарен.Имеила ми е VIDINSKIDENISLAV@GMAIL.COM.,skype   vidinski_87

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.