Jump to content
Българският форум за музиканти

FL Studio


FLORI D

Recommended Posts

Тия софтуери имат менюали. Също в нета има хиляда туториала как се бачка с него. Досега да беше прочел и научил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия софтуери имат менюали. Също в нета има хиляда туториала как се бачка с него. Досега да беше прочел и научил...

БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТА. МНОГО ЦЕНЕЕН Е ДА ЗНАЕШ. Е ЗА ТОВА ТЕ УВАЖАВАТ ВСИЧКИ ...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Инсталираш ако има exe. файл. АКо няма копираш .dll файла в инсталационната папка на ФЛ СТУДИО>Плъгинс>ВСТ>Пействаш. После отваряш ФЛ. Избираш Channels>Add one>more>натискаш Refresh>после ефекта или ВСТ-то ти се появява в червено> натискаш на иконката до него (да ти се показва винаги)>затваряш ФЛ.>Отваряш го пак и избираш Channels>и го търсиш там някъде.......

Дълго е малко ама като свикнеш е лесно :hysterical:

А за колегата: един от най-точните и готини, отзивчиви хора. Сериозно. Питал съм го по 5000 неща на ден и винаги помага. Просто понякога е добре да се прочете и хелпа :godbless:

Айде успех и един съвет: не критикувай така хора, които не познаваш :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Инсталираш ако има exe. файл. АКо няма копираш .dll файла в инсталационната папка на ФЛ СТУДИО>Плъгинс>ВСТ>Пействаш. После отваряш ФЛ. Избираш Channels>Add one>more>натискаш Refresh>после ефекта или ВСТ-то ти се появява в червено> натискаш на иконката до него (да ти се показва винаги)>затваряш ФЛ.>Отваряш го пак и избираш Channels>и го търсиш там някъде.......

Дълго е малко ама като свикнеш е лесно :thumbs_up:

А за колегата: един от най-точните и готини, отзивчиви хора. Сериозно. Питал съм го по 5000 неща на ден и винаги помага. Просто понякога е добре да се прочете и хелпа :P

Айде успех и един съвет: не критикувай така хора, които не познаваш :dance:

Благодаря за помоща!!!!!!! А ОТНОСНО КРИТИКАТА ....... НЕ САМ КРИТИКУВАЛ НИКОИ. ПРОСТО ЗАДАДОХ ВЪПРОС ....ЕДИН.... А НЕ 5000. ВСЪЩНОСТ КАДЕ ВИДЯ КРИТИКА ОТ МОЯ СТРАНА?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия софтуери имат менюали. Също в нета има хиляда туториала как се бачка с него. Досега да беше прочел и научил...

БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТА. МНОГО ЦЕНЕЕН Е ДА ЗНАЕШ. Е ЗА ТОВА ТЕ УВАЖАВАТ ВСИЧКИ ...........

 

Не каза, кой е синта.... Кажи да видим добър ли е.... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех че си нервен sobeiro ... Поне като пишеше на Caps Lock да беше и вярно граматически :secret: Иначе пък на нас никой като не ни го е казал по форуми да не би да сме останали ненаучени . Я по-кротко го карайте с тея 'единични въпроси' ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е колегата. Това специално, а и повечето неща ги пише в хелпа. Разбирам въпроси , които ги няма. Друго е ако не знаеш английски.... Както и да е. Все пак ти отговорихме на въпроса.

Айде поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lord of Darkness за теб се отнася. това как пиша..... хич да не те брига. наслаждаваи се на хубавото в живота и на крехката си възраст. не се впечетляваи от граматиката ми. И не ме орентираи какви ? ????? да задавам...единични,незнам какви и тк.нт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sobeiro получава като бонус едноседмична почивка от писане във форума, за да има възможността да преосмисли отношението си към другите потребители на форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Добавих папката с VST инструментите от Cubase SX 3.Това включва и инструмети които не са от Cubase, както се досещате.Повечето от тях не работят в FL Studio като например The Grand 2 ,Hypersonic,Legacy collection на Korg и т.н.Работят Real Guitar,Super Quartet.Какво да направя за да работят в FL Studio и останалите?Възможно ли е.Все пак някой вървят под FL.Защо другите не?Добавил съм директорията на vst instruments.Идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ти кажа аз какво правя с моите вст'та пък дано да стане и за ФЛ.

значи решението е доста просто-инсталираш си всичките вст'та на същото място където си инсталирал хост програмата но в различна папка разбира се и работата трябва да заспи.само пускаш един скан да ти засече плъгините и си пушка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Точно така, потърси из FL studio някъде да добавиш ръчно твоя директория с VST, както ми е на мене примерно в Audition 3 Аз имам на 3 места, слагани vst и си адвам папките.. и в Cubase ми е така. Начина е да не разбутваш ти файловете ами да посочиш верния път към тях!

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.