Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими певци


circles

Recommended Posts

Да ви кажа и аз кво харесвам...примерно Брус Дикинсън(Ирон Майден), Joacim Cans(Хамерфол),Даниел Хаинман от Лост Хоризон(може и да се смеете на тенорните....ама на мен точно такива ми харесват особено Дани препоръчвам ви 1 тяхна песен Lost Horizon - Sworm In The Metal Wind страшни са вокалите в тая песен, а Брус е без коментар неповторим е)също ми харесва Дейвид Ковърдеил ма до 1973г. , също ми праят впечатление и тежки death-metal вокалисти...като Крис Барнс, Джордж Фишер, Глен Бентън...вокалиста на Kataklysm....и още мн...но тези са ми любимите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята най-обичана група е Еванесънс.За мен са икона в музиката,имат най-якия вокал /Ейми Лий/,страхотен талант-тектописец,композитор,художник! Жалко че се разпаднаха.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Еми ще сложа малко рок значи вокала на Papa roach има стил и просто пее прекрасно за мен поне гласа му е екстра

немога да се сетя други банди от чужбина ама иначе на българия Графа универсален глас нищо друго немога да кажа ..

Миро(каризма) , Любо и др :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Големите гласове на България - Емил Димитров Васил Найденов Георги Христов Лили Иванова Йорданка Христова и Маргарита Хранова естествено !! Това са изпълнителите които наистина са доказали със своите песни че в България се раждат талантливи хора ... Но те са само капка в морето от талантливи българи има и адски много таланти които не са се реализирали за съжаление .. :hysterical: :hysterical: :hysterical::):recourse: :recourse: :recourse: :recourse: :recourse: :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно че по-рано не съм се разписал и тук .

Аз лично ще спомена Rob Halford (Judas Priest) , Glenn Hughes (Deep Purple) , Dio (много групи) , Tony Martin (Black Sabbath) , Geoff Tate (Queensryche) и още ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.