Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими певци


circles

Recommended Posts

!!! Stevie Wonder !!!

 

Който не е запознат със творчеството му - нека чуе баладите му (особено като ги изпълнява на живо!)

Има толкова яки вокални импровизации на Live-овете, че ако сте себе-уважаващ се певец, ще е грехота, ако не сте ги чували (вярно, малко трудно се намират из нета)...

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм предимно на българските изпълнители, но не пренебрегвам и чуждестранните.

Един мой любим глас е Веселин Маринов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм предимно на българските изпълнители, но не пренебрегвам и чуждестранните.

Един мой любим глас е Веселин Маринов.

:recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От чуждите изпълнители най-много се кефя на Фреди Меркюри и Клаус Майне.

А от нашите - Николай Гяуров, Гена Димитрова, Георги Христов ... B):wub::rocker::recourse::rockon::band1::virtuoz::huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с удоволствие слушам Кристина Агилера, Марая Кери, Уитни Хюстън и певици(и певци) със подобни вокални възможности. Направо си умирам от удоволствие. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Понеже си падам по екстремното пеене(но не само), любимите ми чуждестранни вокали са George Fisher и Chuck Shuldiner :hysterical: ,а любимите ми български са Данчо Караджов и Наско от БТР. :recourse::recourse:

 

 

 

Rock On!! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Тема, интересна според мен... лицето на бандата :wow: или не точно? :)

 

както и да е

 

ето някой мои любими гласове:

 

Brandon Boyd (INCUBUS) - Най якият модерен глас, в последния албум надминава себе си..

 

Chris Cornell (audioslave, soundgarden) - няма нужда от коментар

 

Певеца на Maroon 5 също има потенциал

 

От по старите:

Paul Rodgers - Bad company

Mark Farner - Grand Funk

Певеца на The KINKS :)

...

 

BG - Nino Gomez (ex subtierra), Ванката (awake), Ангел (sepuko 6)...

 

 

 

Вашите? :P

Определено Joan Osborne е номер едно за мен
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Мойте любими са много,но да спомена няколко това са:Джон Бон Джоуви,Майкъл Болтън,Джордж Майкал,Орлин Горанов,Георги Христов,Васил Найденов и мн. други!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм предимно на българските изпълнители, но не пренебрегвам и чуждестранните.

Един мой любим глас е Веселин Маринов.

:)

А на мен точно той нещо не ми харесва,но така е не може всички да харесваме едни и същи певци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предимно харесвам мъжки вокалисти.Тимо Котипелто (Стратовариус) ми е фаворит,има много лиричен и нежен глас,точно за кифла като мен. :hysterical:

Иначе си падам по Ланде-звучи зверски,точно както и изглежда.Тобиас Самет също спада към любимите ми певци.

После идват и резачките като например Роб Халфорд,Блеки,Ози и такива ми ти работи.

За български не мога да кажа-слушала съм много български банди на живо,ако тругна да изброявам любими певци..ще мине много време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично уважавам певци,които знаят какво правят и как да го направят,а не се мъчат да докарат нещо невъзможно за тях самите. Много ми допадат интересните тембри,дори ако нямат страхотна техника и т.н. Такива са например Brian Molko (Placebo),Sean Brennan(Longon After Midnight),Trent Reznon(Nine Inch Nails)......

Ако говорим вече за наистина добър певец или певица,аз лично обоважам Randy Crawford.....За мен тя е една от най-добрите певици изобщо.. :lol::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.