Jump to content
Българският форум за музиканти

Jackson


zigi

Recommended Posts

и аз си купих такъв Джаксън (JS30 DK), общо взето съм доволен за много тежък звук е идеален и доста безшумен, има много хубав състейн и е удобен за свирене...

просто за парите си не видях нищо по-подходящо за момента.

Редактирано от arkad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Всяка китара си има собствените възможности!На Jackson от корея ще ти се сторят като рай ако си свикнал с описаната кремона ;)

За тези пари това е решението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи видях я китарката в крайна сметка се оказа този: ЦЪК модел.

 

Според вас дали има мн голяма разлика между JS1 i JS30DK

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

батка и аз иам JS1 , споко,не си се прецакал...щом веднага не си взел 30ката значи флойда не ти е чак толко голяма необходимост...разлика в дървенията няма - има в адаптрите (на 30ката са като чели малко по-добри) ама по принцип евтините китари винаги си искат смяна на адаптри...е, и твойта ся щи вади сносен саунд..аз преди месец си купих Seymour Duncan SH 13 и съм на 7мото небе...голям саунд се получи:jazzband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе ама работата е, че аз не съм някакъв добър китарист че да искам много сносен саунд. Искам просто като я пусна да не дава мн шум както мойта кремонка и като свиря и барам волюма да не пращи. Като правя бенд да не се разтройва и да не и се изкриви грифа за 1 година. Не искам чак толкова мн. Та затова ви питах, пък освен това е ниска китарката и като я барнах ми се стори масло пред мойта.

Редактирано от zigi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземи си един от тези Jackson -кой точно модел - ти си прецени

пробата на място сьщо е важна -това вече е до теб

не може да вземем решение вместо теб , а само да те насочим

след като си решил да е Джаксьн -от тези модели и за твоите цели

и за парите - определено си заслужава

 

 

а пьк кремоната или я подари на приятел или я пусни за продан

не му мисли идва Нова Година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ясно. Аз просто питах защото съм се ориентирал и исках някой да ми каже дали е хубава китарата щото ми се стори евтина за тея пари и затова питах да не е боклук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де ама реално то на кремоната ми може да се свали ама е кофти щото на 0 прагче пък е около 2 мм и като сваля струните и почват да жужат на 5. Въпроса е аз ако си зема йаксън той дори да не е спуснат ако го спусна дали ще жужи?

Ще жужи !!!

Ако търсиш speed китара за сола ти препоръчвам - Square Showmaster . Много по удобна е от Джаксъна , за адаптерите незнам !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 500 лв веднага си взимам от Вежен (райсинг форс) Vintage SG. :headbang:

Китарката е по малко от 500 лв. Там кадето си я гледал, нещо са изклатили цената. Ама и xxxx правят магии с цените, ако че са вносителите на Джаксън. И те не знаят на кой свят се намират. Джаксън или Фендър - made in CHINA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От евтините модели е най-разумно да си вземеш JS-30 цената и е 545 лв. При добър късмет може да попаднеш и на японско производство. Случва се макар и рядко, зависи как са помешани партидите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А голяма ли е разликата във JS1 и JS30 тъй като аз не съм толкова голям разбирач и ако е някаква минимална разлика в звука заради адаптерите бих си зел първата тъй като са ми ограничени възможностите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От евтините модели е най-разумно да си вземеш JS-30 цената и е 545 лв. При добър късмет може да попаднеш и на японско производство. Случва се макар и рядко, зависи как са помешани партидите.

ихаа, дайте да дебнем и да взимаме японски джаксъни за по 500 лв :) що приказваш глупости? има серии на джаксън, които се произвеждат в япония. само че цената и качеството им е далеч от тези на обсъжданите модели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не съм особен фен на евтините китари, модели на джаксън, ибанец и тн, предпочитам някой по-подбран скуаер.

 

Казвам това, за да намекна, че имам някакви звкови предубеждения, да не ме обвините после в екстремизъм и дискриминация :) .

 

Според нем би било добре да пробваш и по-евтините модели на ямаха. Личното ми мнение е, че малко повече си заслужават парите.

 

Другото, които намирам за вероятно, е, че евтините модели на скъпите фирми е възможно умишлено да се правят така, че да звучат като евтини модели, с пазарна цел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.