Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Mustang 1 или Line 6 Spider IV 15


Sl1pkno7

Recommended Posts

Здравейте,наскоро си купих втората ми китарка Gibson Slash LP Signature,и не ми остана много лев за усилвател (230 лв),та мисълта ми е,че съм се спрял на два:Fender Mustang 1 или Line 6 Spider IV 15.И двата много ми харесват,но не съм ги чувал на живо а и тук в малкия град нямаме музикален магазин.Според вас кой ще ми свърши по-добра работа?Свиря си само в къщи и си джъткам AC/DC,Led Zeppelin,Slash и малко по хард като Disturbed,Slipknot,Slayer.Кой от двата да избера ?  :punk_guitar: Благодаря ви предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Кагато си купиш Порше илил Ферари, моля ти се не търси гуми баба Вида!

 

Сега по темата. Ако случайно китарата ти е Епифон Slash LP, мога да кажа, че който и усилвател да избереш, ще свърши добра работа за домашни условия! В този клас е въпрос на личен избор, трябва задължително да ги чуеш, по възможност с твоята китара.

Ако пък наистина си си купил Gibson Slash LP Signature, ще направиш същите усилия да се сдобиеш и с подобаващ за тази китара усилвател! Но това е друга тема.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе,той да каже каква му е първата китарКа.Може би Les Paul Black Beauty Custom....
И в к'во аджеба я е включвал,към пералнята ли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има сега едни игри за iPad, дето си купуваш китари и си правиш виртуална колекция. Може пък за там да пита момчето... B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте,отговарям веднага но първите 12 мнения трябва да се одобрят от модератора и затова се бави толкова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gibson LP Slash Aliexpress Special Deluxe Edition? :> 

 

Ако все пак се окаже, че не тролиш всички тук, те съветвам да се насочиш към нещо по-добро.  :>

И дай една снимка на това Гиби Слаш, че всички тук тръпнат в очакване :>

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е същият,който ultramega показа.Явно съм бил измамен,но е точно копие и има сериален номер и книжки и всичко както е купен,и предполагам все пак ще е много по добро от Behringer-a. :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.