Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Mustang 1 или Line 6 Spider IV 15


Sl1pkno7

Recommended Posts

Дам,взех я за 550 лв.Та мисълта ми е да взема ли едно от двете кубета или да събера още малко лев за по-добро като например Line 6 Pider IV 75w.Гледал сум много клипчета и смятам,че ще ми свърши добра работа за домашно свирене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле, има толкова, ТОЛКОВА МНОГО теми по този въпрос, чак на бъзик го бяхме обърнали вече. Как успя да се наковеш при това положение след като си тук? :>

 

Както и да е, поне има визия, ползвай я със здраве  и събирай за нещо по-читаво след време. Само гледай да загърбиш този манталитет "да мина метъра" и разсъждавай като купуваш. :>

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То манталитета е до визията,от и-бей ЮК за 600 евро може да се вземе добър Гибсън,но поочукан,е няма да е с подписа на Слаш,но сигнечър китара,която е поне 5 бона не може да я вземеш за без пари,аз я мернах тая обява и мислех да я пусна,имаше такава тема за ментетата,но ми се спеше,как да е,може и добре да звучи,не съжалявай,на времето на кви Орфейки сме свирили....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че за парите си е много добре,прати ми момчето преди да я взема едно демо свирено от него с Fender Frontman 65R и звучеше уникално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

G Varbanov Мерси,за китарата просто ми харесва много визията на Les Paul и съм голям фен на Slash и не е много пари китарката(като за 2ра бива)Просто не разполагам с много пари в момента и така.А за напред ще е оригинал :) А относно кубетата какво ще кажете?Най доброто до 300 лв.За хард рок и метал принципно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми пич,ти сам си отговаряш.След като с Fender Frontman (ти) е звучало уникално просто потърпи малко,добави към тези 300лв още 200 и си купи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже,най гадния амп в който съм се включвал е фронтмен,за тия пари ще си вземеш малък лампов усилвател и някое ефектче..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамъъън да изпратим човека по живо-по здраво доволен и се обади Хилбили с горния пост и е*а мамата на всичко :)
Сега се очакват 3 страници със усилватели и педалчета(както вече е ставало в 15 предишни подобни теми) и накрая авторът
ще си купи това,което ВЕЧЕ е решил....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темите, в които това е ставало са около 1015 плюс минус 2-3000, нали за това е форума.

Мнението си е мнение и всеки има право на него.

Изтъкването на мнение като факт е друга работа, а предвиждането на бъдещето пък хептен друга работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах много клипчета и за в къщи ще ми върши добра работа.За напред не мисля да се занимавам професионално.Това ми е просто хоби.Затова мисля да взема тога кубе а и не ми се свързват някакви педалчета ала бала всичко кабели в стаята :D Мисля,че се правят добри ефекти с този амп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са снимки на Line 6 Spider IV 75W . За 380 лв ще го даде.Но ми се струва съмнително нещо.Пиши,че е почти нов и не се ползва,а гледам че копчетата му(четири от тях) не са същите и не са сиви.Вие какво ще кажете ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.