Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

  • 1 month later...

Работя с Cubase и East West, но нотния редактор на Cubase е доста слаб в сравнение с Finale i Sibelius. Има ли начин да отворя някоя от тези програми през Cubase и ако има би ли ми помогнал някой да направя връзката между тях. Мисълта ми е, че докато записвам нещо на Cubase да излиза на нотния редактор и да мога да оправлявам процеса и от там освен от Cubase.

Благодаря предварително!

 

:girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя с Cubase и East West, но нотния редактор на Cubase е доста слаб в сравнение с Finale i Sibelius. Има ли начин да отворя някоя от тези програми през Cubase и ако има би ли ми помогнал някой да направя връзката между тях. Мисълта ми е, че докато записвам нещо на Cubase да излиза на нотния редактор и да мога да оправлявам процеса и от там освен от Cubase.

Благодаря предварително!

 

:godbless:

...не....експорт миди от кюбейс - опен миди - сибелиус......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или композираш в МИДИ в Сибелиус, ако държиш да пишеш ноти, след което отваряш файла с Кюбейз, където свързваш виртуалните инструменти и смесваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитай с виртуален миди кабел MIDI YOKE дава ти 8 броя MIDI IN OUT към всички миди програми успешно съм комбинирал други програми трябва дасе получи и с тия двете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитай с виртуален миди кабел MIDI YOKE дава ти 8 броя MIDI IN OUT към всички миди програми успешно съм комбинирал други програми трябва дасе получи и с тия двете.

 

Здраввей Roi.Изтеглих си MIDI Yoke. Но версията, която намерих и можах да смъкна е само за по старии версии на Windows (MIDI Yoke Junction

Version 1.63). Може ли да те помоля ако имаш версия за Windows XP да ми дадеш линк или ако може да ми я пратиш на пощата (hristakis88@abv.bg). Ще съм ти много блаогдарен! А ако мога да се реванширам по някакъв начин, ще се реванширам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Испратено.

 

Благодаря ти.Утре сутринта ще го пробвам. Ако стане (а то ще стане най-вероятно) ще черпя по бира.

 

;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Тъй като съм пълно зле с всякакъв софтуер различен от уинамп реших да питам в тая тема. Въпросът ми е следния: Записал съм 2 канала на кюбейс, обаче за да ги експортне явно трябва да наглася ляя и десен там квото са, защото ми казва, че не са нагласени, та от къде аджеба се нагласят лявото и дясното?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имам инсталирани драйвери асио4алл и тн и тн. Имам гитар риг 3 и свиря чрез нея, но там латенцията ми е нищожна (5, което не го усещам даже) докато, когато искам да запиша в Кюбейс, там латенцията ми е огромна дрънна ли струна чувам чак след 2-3 секунди. Има ли начин да го оправя този проблем...? Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, минах на легален Win XP 64 bit, понеже искам да си ползвам пълните 4 гб. рам.

Знам, че въпросът е задаван, но ето и една обобщена информация.

Легалният Cubase SX 3 върви чудесно на 64 битова OS.

Нелегалният SX3, просто не върви, понеже h2o донгъла е написан за 32 битова платформа и при инсталацията дава грешка, следователно

не се инсталира а кракнатата програма не върви без него.

Дано това да помогне на някой да се ориентира правилно, преди да предприема стъпки в тази посока B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси пич, ще го имам в предвид, защото мислех да минавам на повечко рам памет и... мерси за инфото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.