Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

Пиана - Steinberg The Grand, PMI Boesendorfer 290 ... Тези семпли се зареждат в Steinberg HALion или Native Instruments Kontakt.

Въпроса ти за семпли от синтезатор не го разбрах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за барабаните:

ползвам battery, предполагам, че и на ezdrummer-a

е по същия начин, а именно:

в самата дръммашина си има опция на всеки барабан да му

посочваш трак, през който да минава..

 

като отвориш battery, в миксера на nuendoto

се появява трак vst (или нещо подобно)

и под тва vst се появяват много тракове

1-2, 3-4, 5-6...

 

и вече си си посочваш от дръмашината

през кой трак да минава сигнала.

 

малко амбициозна е идеята да сложиш на всеки

трак ozone - той харчи доста ресурси,

пък и няма смисъл...

 

 

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да отговоря на въпросите по-въпросно най лесния начин.След като сте записали гласа (на един или няколко трака) отваряте миксера с F3 или Devices-mixer. На канала(track)(каналите) , които сте записали гласа си назначавате различни ефекти ,за които ще прочетете в предишни теми от форума(реверб,делей.деесер, малко настройки по EQ-to).След като се уверите че всичко звучи вече в приемлив за вас вариат, отидете на File-Export-Audio mixdown. Ако ще записвата CD, там е мястото (в audio mixdown секцията) да зададете 16 bit 44,1 KHz.

Вече имате готов запис.Остава само да посочите файла в програмата за писане на дискове и всичко ще е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оба4е изникна нещо ново,преди да отида на mixdown се появава прозор4е с надпис :the left and right locators should be set!!!oт къде се настройват и горе долу какви настрийки в параметри трябва да задам,в смисъл 4естоти и т.н за да мога да прехвърля на дицк сравнително ка4ествен запис,но не професионален,благодаря предwaritelno na rumenman!!!Laura

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оба4е изникна нещо ново,преди да отида на mixdown се появава прозор4е с надпис :the left and right locators should be set!!!oт къде се настройват и горе долу какви настрийки в параметри трябва да задам,в смисъл 4естоти и т.н за да мога да прехвърля на дицк сравнително ка4ествен запис,но не професионален,благодаря предwaritelno na rumenman!!!Laura

И мен ме интересува отговора на точно този въпрос , :-) . ДАйте жокер . HELP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе, където е лентата с номерата на тактовете, има едни триъгълни бели локатори. С тях се маркира полето, което следва да се експортне, и се оцветява в синьо. За да поставите началния локатор, задръжте Ctrl и кликнете с мишката на желаната позиция. Крайният локатор се поставя по същия начин, но клавишът е Alt.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите,

аз сам нов тък и ще се радвам ако ме приемете и ми позволите да попитам някои неща относно Cubase !

таикато несам запознат изобщо сас софтуерните програми а ми се налага да поузвам сега ще бада щастлив ако ме светнете с Cubase могали да си свържа машинариите с които раполагам !? машинките си ги разбирам горе-доло ма сас софтуера сам много зле !

Искам да сваржа свирките в компа и сас софтуер да ги управлявам ... знам че принципно с Cubase става но нямам никаква идея как да стане това !

 

ще бада безраино благодарен на всички които ми помогнат !!!

 

трябвва да уча тепърва софт-продуктите но надявам се че ще получа компетентно мнение и насоки от Вас !

 

благодаря ви предварително !!!

 

 

пс. молиа да бада изинен за грешките които ще допускам пишеики на кирилица но ще свикна барзо :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе всичко става, трябва ти или хубава звукова карта, и МИДИ кабели. Абе по принцип всичко става, само да им свикнеш на програмите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.