Jump to content
Българският форум за музиканти

Revalver


James Hetfield

Recommended Posts

Хора честнo не си спомням даслагах сериен номер...

има една ок верския 12 мгб......v2.0.1.WORKING-NoGRP.както и да е..

 

Като цяло се присъйдинявам към суперлативите за програмата,паднах от коня направо като чух кък запя хикса :)

пробвах да запиша и само чиста китара и да я оцветя после, пак много добре стана,само че пукаше като за световно(но това е от моя телевизор)

семпли по добри от вече поредложените е сложно да произведа за сега.С толкоз много ръчкала само се омотвам и вместо да избистря ,осирам звука:)

Но програмата е на шес!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 182
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да, много ме радва тази програма - след дълги години търсене на нормален звук през компа, мисля, че го открих. Мног благи блусарски крънч дзвуци много брутални гейн пресети. Аз също не и разбирам на всичките модули, особено на оня за настройване на лампите, но квото вдявам ми е от полза.

С други думи: Revalver MK рулира.

Имам само един проблем с него - чува ми се и чистата китара докато свиря, но това явно е от скапаното Audigy - няма никакви настройки за запис тая карта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не вземеш да я дизайбъл-неш за 30 минути и виж кво ше с тане с вградената:cheers2:

с един дист къв да е(хардуерен)+симулациите на кабинети направо жи трошка..мисля де.Поне ше си сложиш край на мъките.

Аз съм с АС 97 модел и Ревалвера направо къпе...

само през Кюбейса като плъгин го пускам със записани вече китари да доукрасявам,за свирене в реално време незанм кво ше стане,не видях подобна възможност а и не съм и търсил де..

 

Байдъуей :blink:няма да се хилите м,ого на пишман друмпрограмера...

В бързината да щракам по траците да ги гърча с ревалвера ,веднъж щтракнах на трака с барабаните ;)

.. в крайна сметка микса се подобри(поне при мен че нужда имаше много )с около 80% без майтап

прекарах барабаните през кабинет симулация и получения трак бе(като сила) да речем 40% от цялата сила на барабаните.Стана невероятно наслагване на честоти красоти и бруталити ;)Преди много се опитвах да го постигна като на отделен трак с барабани шибах ехота дилей незнам си кво,еквалайзери и прочие найна.. ма нали то на сила убос не става все у кривата ряка бях..

сега се родих :P

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Байдъуей :music: няма да се хилите м,ого на пишман друмпрограмера...

В бързината да щракам по траците да ги гърча с ревалвера ,веднъж щтракнах на трака с барабаните :D

.. в крайна сметка микса се подобри(поне при мен че нужда имаше много )с около 80% без майтап

прекарах барабаните през кабинет симулация и получения трак бе(като сила) да речем 40% от цялата сила на барабаните.Стана невероятно наслагване на честоти красоти и бруталити :D Преди много се опитвах да го постигна като на отделен трак с барабани шибах ехота дилей незнам си кво,еквалайзери и прочие найна.. ма нали то на сила убос не става все у кривата ряка бях..

сега се родих ;)

//оффтопик

Фанал си един от миксинг триковете, които често се използват в по-бруталните (хехехеххе) стилове. Например соло барабанчето и кацата се прекарват през дисторшън (и/или много "набримчен" компресор) и оригиналния сигнал се смесва с получения трак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Поради факта, че най-рано след месец ще се сдобия с усилвателя си, ми се наложи да прибегна до Revalver за последната песен, която записвах (link ) и без да претендирам, че е кой знае какво, успях да докарам почти приемлив резултат за чейн-а китара-кабел-PC :recourse:

 

За съжаление звука на Revalver-а макар и симулиращ оцветяването на ламповата техника си остава доста стерилен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за твърд звук най-добре е да се ползва камионче - нещо BOSS, DOD, DigiTech, кой каквото има, а само кабинетите да са ти от софтуера.

Гледам повечето хора свирят така. Софтуерните кривочи не са готини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето с какво свиря аз когато не ползвам аналогов дистер.

Това на практика е тунингован пресет Nikko >>> ACM 901

Махате ривърба дето е най-долу и правите следните настройки по всеки един от модулите:

 

clipboard02ye0.jpg

 

 

Жалко, че не можем да си обменяме пресети, но нека да си обменяме поне скрийншотове - да видим кой с кво свири. :cheers2::) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля някой може ли да ми прати пълната версия или да ми помогне да си регистрирам моята.Пишете ЛС плс

 

Същата молба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.