Jump to content
Българският форум за музиканти

Revalver


James Hetfield

Recommended Posts

Какъв кабел ми трябва и къде трябва да го включа в мик ин или в лайн ин.Аз имам кабел с голям стерео жак и преходник за малък стерео жак който е включен в лайн ин.Но като пусна ревалвера и включа някакви ефекти има лек шум.Можете ли да ми обясните как да премахна този шум и записите ми да звучат като семпълите които вие сте записали.Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 182
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Ако си с дънна звукова карта, нищо чудно че имаш шум :greenangel:

Второ, китарата е моно и ти трябва моно кабел с моно преходник и го турваш :greenangel: в микрофонния вход,

то шумец пак ще си има ама има някъква вероятност той да е по малък

Трето , купи си по читава звукова карта и ди ай бокс и шум нема да има :)

 

P.S. То шумовете може да са е от 1000 други неща захранване, кабели и.т.н.

Редактирано от f1_sound
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тоя софт има най-малко шум от всички подобни, така че най-вероятно проблемът ти е някъде другаде по веригата. Виж предложенията на f1_sound.

По принцип тоя софт има малко шум, така че както си го написал "...Но като пусна ревалвера и включа някакви ефекти има лек шум..." звучи нормално и няма как да преценим дали е в рамките на допустимото. Успех! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като страничен съвет мога да ти кажа следното : виж в менюто за волуме контрол на уиндолса , при мене при микрофонния вход има едно разширено меню от което можеш да зададеш микрофонен Boost .Виж ако е включен го изключи , тъй като той вкарва доста шум

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам ги аз, но те явно не са гледали скоро темата. :hysterical:

Ще им драсна по едно ЛС.

 

Междудругото: дали не се е появила напълно работеща TBYB версия, която да може да запазва пресети?

Сега усвоявам Кюбейс СХ3 и там ще ми трябва Ревалвера да може да си пази пресетите, а не да се налага да ги зареждам в десетките тракове наново всеки път когато рестартирам Кюбейс.

Голяма играчка. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , възможно е! Аз смятам да си купя миди педалиера на Беринджър за тази цел идните дни. Програмата има миди лърн и може да задаваш на различните контроли различен миди месидж от педалиерата.

:whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер!

Кач пара е най-евтината МИДИ педалиера?

Искам да мина Тънко.

 

Нящо марки, модели, препоръки, ала-бала?

Мерси!

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

http://www.alienconnections.com/one_topic.htm?topic=1162

 

Задава се версия 3 на този много добър (но и труден за масовия потребител като мен) китарен софт амп/ефект/.. симулатор.

Не ми е ясна точно кооперацията с Peavey, но сигурно ще е за добро.

Ще се появи Q1 2008.

 

Митак (Налбантов), дай ни малко инфо ако имаш в повече. Тук има доста фенове на продукта, а ти имаше достойно участие в предишната версия. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.