Jump to content
Българският форум за музиканти

Джем Сешън


Recommended Posts

TheDreamGirl, това с контрабаса звучи много интересно ;) Ако имаш желание може да се направи някое авторско парче, което да е от по-развлекателен тип за кратък срок ;) Предполагам не е казано да се свирят кавъри единствено и само. Импровизациите са нещо много красиво и има големи фенове на този тип звучене. Колегата Олд Шетърхенд е доста кадърно блусарче и много приятно мисля, че ще се допълните ;)

 

Аз няма да мога да дойда, защото съм на работа тогава ;) Ще ми разкажете ли как е минало ;) Много ми се слуша музика и ми се пие биричка с вас ;)

 

Със Здраве,

Виктор

Редактирано от IgniteAll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 194
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

rudibass спомена нещо за Summer Time и Smoke On The Water - навит съм да ги направя аз, пък ако има някой певец с желание да ми помогне - ще се сработим :headbang: Не съм добре с текстовете, а и трудно ще ги науча (е тва си е, не мога да уча текстове), така че ще си е пълна импровизация :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да добавя че темата за еХтремната част не можах да я измъдря и затова най вероятно ще бъдат ползвани готови рифове например ..брейкин дъ лоо-Джудъс.....и темподобни....

 

Адреса е : Читалище Неофит Бозвели улица( Дряновски манастир-12) -- 3 тия светофар след надлез Подуене по посока Ботевград....

 

 

за пове4е инфо 0898 431061 ....Гого

 

 

прилагам снимка с адреса за по-лесно ориентиране

jam_session_address.JPG

Редактирано от musicman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rudibass, само да кажеш как стои въпроса с барабаните, че да знам какво да кажа на евентуалните дръмъри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има 2 комплекта барабани .....с различни кожи едните ще са за метълската част а другите за суингарската част....НО да си носат педалите и чинели....че аз нямам голям избор от такива....иначе за другото мисля 4е ще се намери който иска да свири чакам в Бозвели читалището след 12.30 до към 16.00 в събота.....тва е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест, до колко ще е свиренето?

Дай някви граници, щото няма да се набирам след работа, ако свършите в 20.00 или 22.00

И нещо няма разбиране кои точно стандарти ще се драпат, и пак ще стане мазня; в което лошо няма де...

Кво да си носи всеки: кабел, инструмент и ефект, ако му се иска де.

 

Пърпъл са задълже в метъл-частта; блусът няма нужда от конкретизация, вече за джаза предложих Жиголото, щото е лесно и достъпно, дава мегдан за всякви изпълнения.

 

А?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми бате става за жиголото.....а иначе за времетраенето мисля че ще откара по дълго така че .......всъщност аз ще ти се обадя дали ще има смисъл да идваш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за по лесно няма да е лошо всеки да си носи кабела за да не се сменяват на сцената така ще спечелим време.....тва е общо взето посленото нещо което пиша за Джема ....очаквам ви СЪБОТА читалище Неофит Бозвели (дряновски манастир 12).....с ваша помощ надявам се да осъществим една моя много отдавнашна мечта.....

ПС:

за джемърите-- след 12.30 до към 16.30--ЧЕК

за гостите---18.30 ПОЧВАМЕ....

С уважение Rudibass... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооооо на линия съм!!! Даже Една Девойка китаристка дойде ще :D Обаче като гост евентуално.... Иначе ще се радвам да посвирим заедно....... Освен ако не ме депресирате прекалено че да се откажа и да седна да ви гледам само :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко тъпо се получава но няма да мога да дойда на чека...фатално ли ще е ако пристигна по-късничко с китара, преампче и ди бокс....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда, ще доведа и един мой съученик, с който отново ще се хванем да свирим.

 

За жалост няма да мога да свиря, но ако имам глас и имам текст... надраго бих изпял нещо познато, ама надали... :)

Никой не каза кви кинти е входа... все пак Рудибас не е длъжен да взема залъка от устата си, за да ни направи кеф... не че ми е работа, ама все пак!? :)

 

Ще се радвам да видя повече хора. :hello:

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.