Jump to content
Българският форум за музиканти

Джем Сешън


Recommended Posts

към Ветриго ...Пи4 не се коркай тва дето го права не е за мерене на .......способности.....тва е за си направиме кефа и да обменим опит ако знае6 поне една блус схема от каквато и тоналност ... 6те дойде6 преди тва на 4ека и само 6те каже6...какво ти се свири и кой от съфорумниците иска6 да ти акомпанира за солата ......тва е

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 194
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

имах предвид че сам от скоро във форума{а иначе свиря от около година и знам 3-4 песни добре (поне според тези които са ме слушали)}

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок де ф крайна сметка коя дата остава?!

Некаф час нещо.......кой какво требе да си носи.....

Спуснете информация :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

за джема хубаво е всеки да си носи китарата все пак е свикнал най добре на нея Джема ще е на 14 ти октомври във голямата зала на чиатлище Неофит Бозвели-Подуене...за феновете джемисти е по добре да дойдат някъде около обяд за да се напраяви някакъв звук.....тва засега...с уважение Гого

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей, аз ше се опитам да дойда да ви гледам, да се запозная с повечето от вас, че нали съм нова фъф форума :greenball: ааааа... аз да питам... понеже не съм мн наясно с термина "джем сешън" :) само за китаристи ли е или всекакфи свирачи могат да се включат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами досега предимно китаристи са се обаждали, май... Но ако дойдеш с контрабаса, аз с удоволствие бих попял:greenball:) Ако не ни пуснат китаристите, ще се обидим и ще свирим пред читалището :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

джемът 6те е на 2 4асти 6те има и за джаз изпълнители ....който иска да идва ....айде на полия джем 4е не остана хе хе.... :violin: :guitar: :P

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна идея,само ми убягна как стои въпроса с барабанистите.Аз бих се включил с огромно удоволствие ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде уместно.

По-скоро въпроса с барабаните, аре аз ше взема една китарка и нещо си там и който е мераклия да свири ОК.

Ама барабанистите не виждам как с каса под мишница, а без тупани не бива 'ич

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам ще има добро ниво на джема и съм склонен да си донеса барабаните - доста ще ми е интересно да посвиря със съфорумниците ;)

За жалост нямам кола,затова ще се надявам някой от "мобилните" ми приятели също да вземе участие ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.